„Nie igraj z aniołem” – Odcinek 1: Pierwsze spotkanie Marichuy i Juana Miguela | novela.pl

„Nie igraj z aniołem” – Odcinek 1: Pierwsze spotkanie Marichuy i Juana Miguela

novela.pl 1 lutego 2018 11

W 1. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Marichuy puka do drzwi rezydencji San Romanów i poznaje Juana Miguela. Emisja 8 lutego 2017 o godz. 17:00 w Czwórce

„Nie igraj z aniołem” – Odcinek 1: Pierwsze spotkanie Marichuy i Juana Miguela

Marichuy jest sierotą, przygarnięta przez samotną starszą panią o imieniu Candelaria. Wiedzie ubogie życie. Chwyta się dorywczych robótek, aby zarobić na kawałek chleba. Ostatnio dała się zwerbować pacykarzowi i pozuje do jego kolejnego obrazu. Juan Miguel jest młodych psychoanalitykiem. Ma żonę, Vivianę, z którą nie układa mu sie najlepiej, oraz córkę Mayitę. Aby uciec od domowych problemów, często zaszywa się w pracy ze studentami, co staje się przycyzną kolejnych awantur z zazdrosną żoną. W przeszłości w jego życiu miał miejsce incydent, który nie daje o sobie zapomnieć i nieustannie burzy jego spokój. Obojętna na problemy męża Viviana skupia się jedynie na zaspokajaniu własnych potrzeb.

Pewnego dnia Juan Miguel i Viviana zostają zaproszeni na przyjęcie do domu rodziny Velarde. Mężczyzna korzysta z okazji, aby zaproponować amfitrionowi, Patriciowi Velardemu, szanowanemu sędziemiu, udział w projekcie pomocy zagubionym nastolatkom. W tym samym czasie Marichuy udaje się na imprezę u pacykarza. Wpada w oku jednemu z jego kolegów, Amadorowi. Chłopak nie odstepuje jej na krok i przy pierwszej okazji próbuje skraść jej pocałunek. Dziewczyna reaguje nerwowo i rzuca się do ucieczki. Ten incydent przypomina jej o innym, nieprzyjemnym zdarzeniu z przeszłości, które pozostawiło po sobie niezatarty ślad i często powraca w nocnych koszmarach.

Candelaria, zajmująca się praniem i prasowaniem ubrań dla obcych rodzin, przyjmuje zamówienie do rodziny San Román. Posyła Marichuy po odbiór brudnych tkanin. Kiedy dziewczyna zbliża się do progu pokaźnej rezydencji San Románów, drzwi otwierają się i wychodzi zza nich Juan Miguel.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Nie igraj z aniołem”, telenowela, Meksyk 2008/2009; Reżyseria: Víctor M. Foulloux, Víctor Rodríguez; Występują: Maite Perroni, William Levy, Nailea Norvind, Ana Patricia Rojo, Evita Muñoz, Helena Rojo, Laura Zapata, Ricardo Blume, Rocío Banquells, Maya Mishalska, René Strickler i inn i inni; Strona: www.novela.pl/nieigrajzaniolem/

11 komentarzy »

  1. Maria 25 kwietnia 2018 o 18:31 - Reply

    Ja mogłabym go oglądać cały czas <3 <3 kocham kocham kocham i jeszcze raz kocham!!!

  2. Maria 25 kwietnia 2018 o 18:29 - Reply

    Kocham ten serial <3

Komentarze »


X