„Uwięzione” – Odcinek 6: Zakopana forsa

W 6. odcinku serialu „Uwięzione”: Macarena prowadzi policję do lasu, gdzie Leopoldo i Roman szukają zakopanych pieniędzy. Emisja 6 lutego 2018 o godz. 22:35 w TVP 1 .

Fabio, poszukując dowodu niewinności Palaciosa, znajduje nagranie z monitoringu, na którym Maca kradnie mu telefon. Niebawem poznaje Leopolda, dzięki wspólnemu znajomemu, inspektorowi Castillo. Macarena próbuje załatwić pigułkę poronną od Anabel. Tere przyznaje, że niesłusznie oskarżyła Palaciosa. Afro decyduje się na układ z policją: ma sprowokować i nagrać wypowiedź Ferreiro w sprawie karty Yolandy, w zamian za przeniesienie na oddział półotwarty. Godzi się też z Saray. Leopoldo i Roman jadą do lasu, by odkopać pieniądze, ale orientują się, że obserwuje ich Hanbal. Tymczasem niedaleko nich jest też Macarena, która ma wskazać policjantom miejsce ze zdjęcia na karcie Yolandy.

Opracowanie TVP, fot. Atresmedia

„Uwięzione” (Vis a vis), serial, Hiszpania 2015; Reżyseria: Jesús Colmenar, Jesús Rodrigo, Sandra Gallego; Występują: Maggie Civantos, Carlos Hipólito, Roberto Enríquez, Cristina Plazas, Berta Vázquez, Alba Flores, Najwa Nimri i inni; Strona: www.novela.pl/uwiezione/

[tabs tab1=”Uwięzione – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.