„Dzikie serce” – Odcinek 69

Octavio rozkazuje Miguelowi odstawić alkohol. Mężczyźni zaczynają się kłócić. Pojawia się Lucía i policzkuje męża. María Alejandra uświadamia żonę Miguela,

Octavio rozkazuje Miguelowi odstawić alkohol. Mężczyźni zaczynają się kłócić. Pojawia się Lucía i policzkuje męża. María Alejandra uświadamia żonę Miguela, że ten często zagląda do kieliszka, gdy jest z Raízą. Esther prosi Simonę, żeby zatrudniła José Antonio na swoim ranczo. W obecności ojca, Doris zrzuca na Maríę winę za problemy Octavio. María wyznaje Raízie, że rodzina Narváezów bardzo ją skrzywdziła. Kobieta namawia ją, żeby opowiedziała jej swoją historię, by mogła zrozumieć powody jej żądzy zemsty.

Miguel nakazuje żonie wrócić na hacjendę razem z Miguelito. Doris tymczasem namawia ojca, żeby usunął Maríę z wyspy. Simona zgadza się zatrudnić José Antonio. Esther prosi ją, żeby zaczekała, aż on sam zgłosi się do niej z prośbą o pracę. Miguelito spada ze schodów w hotelu. Aracely informuje Teobaldo o rozstaniu z Eduardo. Ten namawia ją, żeby wzbudziła w nim zazdrość. Lucía przejmuje się stanem zdrowia Miguelito. Obiecuje mężowi, że zrezygnuje z niego i wróci na ranczo, jak tylko Miguelito wydobrzeje.

Octavio prosi Maríę Alejandrę o kilka dni wolnego dla brata. Kiedy wspomina o jego długach, María wyjaśnia, że Miguel wziął u niej pożyczkę pod zastaw ranczo. Doktor Chacón uspokaja zatroskanych Miguela i Lucíę, że Miguelito wkrótce będzie mógł wrócić do domu. Karim planuje wyjechać do emiratu i być dobry przywódcą dla swojego ludu. Mohamed informuje go, że został odsunięty od władzy oraz doradza, by poprosił o azyl polityczny. Sam tymczasem szykuje się do powrotu do ojczyzny, by zasilić szeregi nowego szejka, Muslima. Karim dziękuje gubernatorowi za jego troskę i oznajmia, że nie sprzeda akcji w kasynie.

Emisja 8 czerwca o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, Elizabeth Álvarez, René Strickler, Rocío Banquells, Ana Patricia Rojo, Manuel Landeta; Strona: www.novela.pl/dzikie-serceTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.