„Dziesięć przykazań” – Odcinek 8: Ramzes wyzywa Mojżesza na pojedynek

W 8. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Zazdrosny o Nefertari Ramzes wyzywa Mojżesza na pojedynek. Emisja 20 kwietnia o godz. 16:50 w TV Puls.

Mojżesz odsuwa od siebie Nefertari oraz mówi, że nie powinni byli się całować. Księżniczka pyta go, czy poświęca się dla Ramzesa i złości się, gdy ten odpowiada przecząco. Zelofeade wyznaje Arãowi, że jest zakochany w jego siostrze. Apuki ubliża Miriãi i biczuje ją batem. Arão staje w jej obronie. Seti odradza Ramzesowi ślub z Nefertari oraz deklaruje, że znalazł dla niego inną kandydatkę na żonę. Ramzes sprzeciwia się woli ojca. Jest zdeterminowany, by poślubić ukochaną księżniczkę. Paser okłamuje Henutmire i wmawia jej, że Disebek jest lunatykiem. Mojżesz przychyla się do prośby Arãoa o lepsze warunki pracy. Nefertari zgadza się zostać żoną Ramzesa i beznamiętnie go całuje. Ten chwali się Mojżeszowi, że księżniczka przyjęła jego oświadczyny. Henutmire zachęca Mojżesza do walki o Nefertari, chociaż on nie chce wchodzić w drogę Ramzesowi.

Yunet uprzedza Pasera, że Nefertari zostanie przyszłą królową Egiptu. Zelofeade składa wizytę Miriãi. Ona celowo traktuje go szorstko, żeby go spłoszyć, co wcale nie podoba się Joquebede. Podczas treningu Mojżesz przyznaje się Ramzesowi, że pocałował Nefertari i prosi brata o przebaczenie. Ten atakuje go szpadą i wyzywa na pojedynek na śmierć i życie.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

„Dziesięć przykazań” (Os dez mandamentos), telenowela, Brazylia 2015; Reżyseria: Alexandre Avancini; Występują: Guilherme Winter, Sérgio Marone, Camila Rodrigues, Giselle Itié, Petrônio Gontijo, Vera Zimmerman, Denise Del Vecchio, Adriana Garambone; Strona: www.dziesiecprzykazan.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.