„Odmienić los” – Odcinek 125: Nacho wpada w sidła Priscili

W 125. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Priscila postanawia odegrać się na Nachu i zastawia na niego pułapkę. Emisja 21 kwietnia o godz. 13:05 w TV Puls.

Priscila słyszy, jak Nacho mówi, że ona i jej matka wykorzystują zaręczyny oraz że Marcelo popełnił błąd, zgadzając się na ślub z nią. Próbuje się na nim odegrać i podstępem zwabia go do swojego pokoju. Najpierw kokietuje go, a gdy ten jej ulega, zaczyna krzyczeń i zgrywać z siebie ofiarę. Lorenza i Silvana dają się nabrać na jej sztuczkę. Regina i jej synowie domyślają się, że coś dziwnego dzieje się w domu Lorenzy. Lorenza nie wspomina synowi o incydencie z Priscilą i Nachem. Zostaje wydany nazkaz zburzenia domu Aquilesa. Priscila zaczyna się niecierpliwić z powodu ślubu z Marcelem. W domu Galeanów rozpoczyna pracę nowa służąca.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Odmienić los” (Bella calamidades), telenowela, Kolumbia 2010; Reżyseria: Mauricio Cruz, Rodolfo Hoyos, Agustín Restrepo, Santiago Vargas; Występują: Danna García, Segundo Cernadas, Adriana Campos, María Elena Döehring, Katie Barberi, Gustavo Angarita, Diana Quijano, Tiberio Cruz, Pablo Azar; Strona: www.odmienićlos.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.