„Dziesięć przykazań” – Odcinek 29: Szczęście przyszłych małżonków

W 29. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Ramzes życzy Nefertari szczęścia z Mojżeszem. Emisja 23 maja o godz. 14:10 w TV Puls.

Apuki rozkazuje Amramowi i Aaronowi pracować przy odbudować pomnika Amona. Amram jest wzruszony widokiem Mojżesza. Ramzes wyznaje Nefertari, że chociaż darzy ją miłością, życzy jej szczęścia z Mojżeszem. Tuya mówi Henutmire, że Seti ucieszy się na wieść, że Ramzes nie kocha Nefertari. Yunet zapowiada Disebekowi, że nie spocznie, dopóki Nefertari nie zostanie księżniczką Egiptu. Abigail dzieli się z Miriam jedzeniem od Leili.

Amaia traci przytomność. Miriam przybiega jej na ratunek. Podaje jej podarowaną żywność, co dodaje siły chorej kobiecie. Hur wyjaśnia Bezalelowi różnicę między bogiem Hebrajczyków, a bogami egipskimi. Henutmire okazuje Nefertari swe zadowolenie z jej związku z Mojżeszem. Tuya dowiaduje się o cudownym kremie odmładzającym, który stosuje Yunet i chce go otrzymać od Pasera.

Aaron nie jest zadowolony z pracy ramię w ramię z ojcem. Jokebed i Eliszeba radują się ze spotkania Aarona z ojcem i bratem. Aaron nie podziela ich entuzjazmu i nie chce im zdradzić żadnych szczegółów. Apuki usiłuje zaciągnąć Isabel do łóżka. Gdy kobieta odmawia, postanawia posiąść ją wbrew jej woli.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

„Dziesięć przykazań” (Os dez mandamentos), telenowela, Brazylia 2015; Reżyseria: Alexandre Avancini; Występują: Guilherme Winter, Sérgio Marone, Camila Rodrigues, Giselle Itié, Petrônio Gontijo, Vera Zimmerman, Denise Del Vecchio, Adriana Garambone; Strona: www.dziesiecprzykazan.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.