„Niewolnica Victoria” – Odcinek 33: Alonso opowiada się za zniesieniem niewolnictwa

W 33. odcinku serialu „Niewolnica Victoria”: Alonso nakłania właścicieli hacjend do zaoferowania niewolnikom pracy. Emisja 23 maja o godz. 17:05 w TV Puls.

Milagros odciąga uwagę Juliána, żeby Victoria mogła spotkać się z Miguelem. Miguel pokazuje Victorii otwór, przez który on i inni niewolnicy mogliby uciec. Na drzwiach domów właścicieli hacjend, w tym Caiceda, Nicolása i Granadosa, pojawiają się napisy oskarżające ich o zabójstwa. Nicolás próbuje zaradzić tej sytuacji.

Andrea wyciąga Victorię z jej pokoju, żeby pomogła jej rozwiązać problem z napisem na drzwiach do domu oraz przekonała Isabel do jedzenia. Ana podsłuchuje rozmowę Nicolása z Caicedem, z której odkrywa, że to oni zabili niewolników bliskich ukończenia 18 lat. Victoria prosi Gabriela Márqueza o pomoc w sprawie Isabel. Przy okazji odkrywa, że on i Manuela spędzili razem noc. Ojciec Octavio zostaje znieważony przez parafian podczas wygłaszania homilii, gdy opowiada się przeciwko rebelii. Właściciele hacjend próbują zjednać sobie Márqueza. Obecny podczas spotkania Alonso usiłuje namówić ich do zerwania z niewolnictwem i, tropem innych krajów, oferować czarnym ludziom płatną pracę, lecz oni nie akceptują jego pomysłu.

Materiały novela.pl / Fot. Caracol

„Niewolnica Victoria” (La esclava blanca), serial, Kolumbia 2016; Reżyseria: Liliana Bocanegra; Występują: Nerea Camacho, Orian Suárez, Miroslava Morales, Modesto Lacen, Miguel de Miguel, Roberto Cano, Andrés Parra, Luciano D’Alessandro, Natasha Klauss; Strona: www.niewolnicavictoria.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.