„Dziesięć przykazań” – Odcinek 28: Wzruszenie ojca

W 28. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Ramzes rezygnuje z Nefertari. Amram przypatruje się Mojżeszowi. Emisja 20 maja o godz. 14:10 w TV Puls.

Mojżesz wyznaje miłość Nefertari. Ramzes z zazdrością przygląda się, jak zakochani rozkoszują się pocałunkiem. Miriam nie kryje przed ojcem swojej złości na Apukiego. Chciałaby przemówić mu do słuchu, lecz Amram jej tego zabrania. Aaron jest rozdrażniony tym, że Nadabe została zbita batem. Nie chce słuchać Eliszeby, która namawia go, by uwierzył, że nadejdą lepsze czasy.

Mojżesz wyjawia Gahijiemu, że zamierza rozgłosić wszem i wobec swoją miłość do Nefertari. Seti gniewa się za zniszczenie posągu Amona. Nakazuje Paserowi odszukać winnego. Ramzes oświadcza Mojżeszowi, że nie będzie stał mu na drodze do szczęścia z Nefertari.

Yunet przyjmuje z niedowierzaniem nowinę o miłości Nefertari i Mojżesza. Leila odbiera Bezalelowi amulet symbolizujący egipskiego boga. Ramzes prosi Nefertari o rozmowę w cztery oczy. Mojżesz rozkazuje Apukiemu zlecić dwóm rzemieślnikom wykonanie nowego posągu Amona. Amram jest wzruszony widokiem syna.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

„Dziesięć przykazań” (Os dez mandamentos), telenowela, Brazylia 2015; Reżyseria: Alexandre Avancini; Występują: Guilherme Winter, Sérgio Marone, Camila Rodrigues, Giselle Itié, Petrônio Gontijo, Vera Zimmerman, Denise Del Vecchio, Adriana Garambone; Strona: www.dziesiecprzykazan.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.