Tytuł oryginalny: Tres veces Ana
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2016
Liczba odcinków: 123
Data premiery: 23 maja 2016 (świat), 2 stycznia 2017 (Polska)

Scenariusz: Liliana Abud, Carmen Daniels
Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.
Producent: Angelli Nesma
Obsada: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni

W tragicznym wypadku samochodowym giną rodzice trojaczek: Any Laury, Any Lucíi i Any Leticii. W jego skutek pierwsza z sióstr zostaje kaleką, drugą porywa prąd rzeczny, zaś trzecia, choć nie odnosi obrażeń, musi zmagać się z poczuciem winy za spowodowanie wypadku. Ana Lucía zostaje uratowana i przygarnięta przez Soledad, która wykorzystuje amnezję dziewczynki, by zatrzymać ją przy sobie i wypełnić w ten sposób pustkę po śmierci córki.

Upływający czas sprawia, że Ernestina i Mariano, babcia oraz wujek trojaczek, powolnie tracą nadzieję na odnalezienie Any Lucíi. Tymczasem Ana Laura, która wyrasta na piękną, dobrą, lecz bardzo samotną dziewczynę, jako jedyna łudzi się, że los zwróci jej utraconą siostrę. Jej zdania nie podziela przebiegła i przeżarta ambicją Ana Leticia, która nie chce dzielić się z trzecią siostrą majątkiem, uwagą, ani miłością bliskich, szczególnie wujka Mariana, którego darzy chorobliwym uczuciem.

Kiedy Marcelo, mąż Any Leticii, trafia na ślad Any Lucíi, Ana Leticia zleca jego zabicie. Mężczyźnie udaje się przeżyć, ale traci pamięć i trafia pod opiekę kobiety, która nadaje mu nowe imię – Santiago. Wspomnienie o Anie Leticii powraca do niego w snach, dlatego w dniu, w którym poznaję Anę Lucíę mylnie bierze ją kobietę ze swoich snów. Z obawy przed karą za odseparowanie Any Lucíi od rodziny, Soledad, która zna prawdziwą tożsamość Santiaga, próbuje rozdzielić go od przybranej córki. Przeznaczenie znów skrzyżuje drogi trzech sióstr, zmuszając Anę Laurę do stawienia czoła Any Leticii oraz popychając Anę Lucíę do walki o odzyskanie należnego miejsca oraz szczęścia u boku Santagia. (novela.pl)

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[/tabs]


38 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.