Spotkanie Rocco z ojcem w rodzinnym domu przywołuje burzliwe wspomnienia z przeszłości. Ángel wraca wcześniej z pracy i jest świadkiem jak Valentina i Amanda wracają roztańczone z imprezy. Postanawia rozmówić się z nimi obiema. Amanda zobowiązuje się znaleźć pracę i wciąga Valentinę do poszukiwań. Armando prosi Ginę, żeby poleciła Ángelowi odwieźć Rocco, Lupe i Wendy na lotnisko.

Fernando wygrywa dużo pieniędzy w kasynie i wręcza je Camilowi, żeby spłacił dług u Alfonsa. Mężczyzna przyjmuje je i prosi Camilę o przysługę – ma się pozbyć jachtu Vitto. Pío mówi Alfonsowi, że Pía pracuje w barze i spotyka się z Vitto. Rocco chce przed wyjazdem pożegnać się z Menchem. Malena odbiera telefon od Fernanda i mdleje. Lupe i Wendy widzą jak upada w ramiona Rocco.

Materiały novela.pl / Fot. Telefé

„Droga do miłości” (Camino al amor), telenowela, Argentyna 2014; Reżyseria: Hugo Alejandro Moser, Mauro Scandolari; Występują: Carina Zampini, Sebastián Estevanez, Mariano Martínez, Juan Darthés, Eugenia Suárez, Sol Estevanez, Betiana Blum, Silvia Kutika i inni;


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.