Carminha kłóci się z Maxem za włamanie, którego się dopuścił. Monalisa zamierza dać Tufão świetną ofertę za wykupienie jego udziałów w salonie. Carminha naciska, żeby mąż wykupił udziały Monalisy. Betânia jest przerażona widząc pragnienie zemsty Niny. Lúcio spotyka kobietę, którą chce okraść. Roni mówi Leandrowi, że martwi się o Suelen i postanawia po nią wrócić. Janaína wyznaje Ninie, że Lúcio włamał się do rezydencji. Suelen udaje się uciec z komórki Ramona, ale jego ludzie znajdują ją i ponownie ją zamykają.

Betânia mówi Lucindzie, że Nina związała się z Maxem, żeby dokonać swojej zemsty. Ivana zaprasza męża do drogiej restauracji. Max poniża publicznie żonę. Cadinho próbuje pogodzić się z Verônicą. Max rejestruje się w luksusowym hotelu, po czym prosi Ivanę, żeby zapłaciła drogi rachunek. Urażona kobieta odmawia mężowi pomocy. Lucinda krytykuje postępowanie Niny. Carminha próbuje uwieść męża, ale Tufão twierdzi, że nie ma nastroju, bo martwi się o Jorginha, który wiąże się z byłą dziewczyną. Carminha jest zdenerwowana. Nina udaje żonę Maxa.

Materiały novela.pl / Fot. Globo

“Avenida Brasil”, telenowela, Brazylia, 2012; Reżyseria: Amora Mautner, José Luiz Villamarim, Ricardo Waddington; Występują: Débora Falabella, Cauã Reymond, Adriana Esteves, Murilo Benício, José de Abreu, Marcello Novaes, Heloísa Perissé, Ísis Valverde, Eliane Giardini, Marcos Caruso, Nathália Dill, Alexandre Borges.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.