Ximena Duque przed nowym wyzwaniem

Kolumbijska aktorka Ximena Duque z niecierpliwością czeka na wtorkową premierę swojej najnowszej telenoweli “Corazón valiente”, w której gra główną rolę razem

Kolumbijska aktorka Ximena Duque z niecierpliwością czeka na wtorkową premierę swojej najnowszej telenoweli “Corazón valiente”, w której gra główną rolę razem z Adrianą Fonseca, José Luisem Reséndez.

Ximena ma już na koncie sześć produkcji nakręconych dla amerykańskiego Telemundo. W nowej telenoweli, której zwiastuny zamieszczamy poniżej, wciela się w postać Samanthy, milionerki, kobiety z charakterem, odważnej, która poruszona tragedią z dzieciństwa, postanawia poświęcić własne życie na to, by strzec spokoju ludzi polityki, sztuki, sportu, mediów… Jej kolejnym klientem jest atrakcyjny playboy, Willy (Fabian Rios). “Podoba mi się moje odbicie jako kobiety silnej, twardej, która zręcznie włada bronią, zna karate i potrafi obronić nie tylko siebie, ale i kogoś” – uważa Duque.

My natomiast nadal możemy podziwiać 27-letnią aktorkę w innej telenoweli, “Ktoś Cię obserwuje”, gdzie gra postać Camili, kochanki Benjamína (David Chocarro). Aktorka przyznała niedawno, że ta dość odważna rola pomogła jej lepiej poznać samą siebie, a jej telewizyjn kochanek, Argentyńczyk, stał się jednym z jej najlepszych przyjaciół. “Sceny z Davidem były przezabawne, bo oboje jesteśmy bardzo chaotyczni. Za każdym razem, gdy się całowaliśmy lub szamotaliśmy, robiliśmy to bardzo realitystycznie, bo mieliśmy do siebie dużo zaufania. I chociaż tego nie widać, takie sceny, na pozór najprzyjemniejsze, sprawiają mi najwięcej problemów dlatego, że jestem odrobinę nieśmiała” – dodaje.

[tabs tab1=”Promo 1″ tab2=”Promo 2″]

[tab id=1]

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[/tabs]

 Comment

  1. uwielbiam ta aktorke ma cos w sobie!:)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.