Telewizja TVN po raz kolejny po “Yo soy Betty, la fea” („Brzydula”) i “Juana, la virgen” („Majka”) sięgnęła po latynoski format, tym razem padło na argentyńską telenowelę “Sos mi vida”, To już trzecia odsłona historii miłości bokserki i byłego kierowcy rajdowego po “Jesteś moim życiem” i “Miłosnym nokaucie”, którą będziemy mogli oglądać w kraju nad Wisłą.

Warto wspomnieć że “Sos mi vida” jako format, oprócz Polski i Meksyku została również sprzedana do Chile oraz Portugalii.

Zdjęcia do “Prosto w serce”, bo taki tytuł nosi polska wersja ruszyły na przełomie sierpnia i września ubiegłego roku w Warszawie. Do roli Monity (Natalia Oreiro) producenci wybrali Annę Muchę w roli Martina (Facundo Arana) zobaczymy Filipa Bobka, w postać podstępnej Constanzy (Carla Peterson) wcieli się zaś Małgorzata Socha. W pozostałych rolach wystąpią: Grzegorz Małecki (Quique), Jacek Braciak (Miguel), Ewa Kasprzyk (Nieves), Krzysztof Stelmaszyk (Alfredo), Agata Kulesza (Mercedes), Mateusz Janicki (Rolando), Aleksandra Kisio (Turca) i inni. Producentem “Prosto w serce” jest Robert Wieczorek odpowiedzialny za polski remake “Yo soy Betty, la fea”.

Argentyński oryginał powstawało w latach 2006 i 2007 i był to kolejny wspólny projekt pary Oreiro – Arana, która wcześniej grała razem w “Zbuntowanym aniele”. W produkcji Jesteś moim życiem widzowie również mogli śledzić ich wzajemne perypetie. Natalia Oreiro wcieliła się w bokserkę Monitę, która z powodu poważnej kontuzji, musi poszukać innego zajęcia. Facundo Arana zaś wcielał się w bogatego biznesmena i byłego kierowcę F1, który kieruje własną firmą i wkrótce ma poślubić swoją narzeczoną.

W “Prosto w serce” ma być dużo humoru – zdecydowanie więcej niż w “Majce”. Już sam format wymusza większą lekkość. Oryginalna, argentyńska wersja jest miejscami dość „pojechana”, z przerysowanymi postaciami, dramatycznymi zwrotami akcji i z elementami komedii sytuacyjnej. W wersji TVN-owskiej będzie zabawnie, ale nieco spokojniej i bez przesadnych szaleństw. Argentyński oryginał był pełen namiętnych scen i pocałunków głównych bohaterów, ciekawe, czy w polskim też tak będzie? Mucha nie miała oporów z rozebraniem się do Playboya, na pewno więc nie będzie miała problemu w namiętnym całowaniu Filipa Bobka na planie.

Mamy więc nadzieję, że serial “Prosto w serce” będzie równie gorący i pełen humoru jak “Jesteś moim życiem”! A jeśli nie? Wierni oryginałowi wielbiciele telenoweli zawsze mogę odświeżyć swoją pamięć zaglądając na polską stronę telenoweli “Sos mi vida” pod adresem www.sosmivida.novela.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.