William Levy pod ostrzałem mediów

Nie umilkły jeszcze echa po niedawnej seksaferze z udziałem aktora, w której to został on oskarżony przez 17 – letnią

Nie umilkły jeszcze echa po niedawnej seksaferze z udziałem aktora, w której to został on oskarżony przez 17 – letnią Karlę Alvarez o zmuszenie jej do obcowania płciowego, a w meksykańskich mediach już rozpętała się kolejna medialna burza wokół niego.

Tym razem sprawa dotyczy byłego, osobistego, asystenta aktora, który wyznał meksykańskim mediom jakoby Wiliam był uzależniony od seksu! oraz że jedyną miłością jego życia od wielu lat jest nie kto inny jak Maite Perroni! Jorge Luis Garcia, który pracował dwa lata jako prywatny asystent Wiliama, wyznał “Tv Notas”, że aktor również nadużywał przemocy fizycznej wobec swojej żony, aktorki Elizabeth Gutiérrez a także zdradził ją z co najmniej 40 kobietami!, w tym wieloma bardzo znanymi aktorkami i fankami! Potwierdził, też jakoby aktor przeżył bardzo ognisty romans z Maite Perroni podczas gdy razem pracowali na planie “Nie igraj z aniołem” w 2008 roku. Garcia poszedł jeszcze dalej i wyznał, że gdy Maite dowiedziała się o ciąży Elizabeth poczuła się bardzo urażona tym że Wiliam nie poinformował jej o tym wcześniej – wyznał Garcia “Tv Notas”. Maite cały czas zaprzecza plotką o domniemanym romansie z Levy, z którym powróciła niedawno na małe ekrany w telenoweli “Triunfo del amor”.

Ponadto Garcia stwierdził, że w scenach, które aktorzy razem nagrywali – cały czas da się zauważyć silną chemię, która wciąż istnieje pomiędzy nimi, a nawet że ich związek został wznowiony na planie najnowszej produkcji w której ponownie grają razem parę zakochanych. Na tym nie koniec rewelacji . Elizabeth wypytywała mnie, czy William spał z Maite i musiałem kłamać ponieważ Levy, był moim szefem, i poprosił mnie aby go “kryć” – powiedział Garcia.

Jak widać Wiliam Levy jest prawdziwym “ulubieńcem” meksykańskich tabloidów, a my już w pierwszej połowie 2011 roku będziemy mieli okazję oglądać duet Perroni – Levy w “Triunfo del amor” na kanale TV 4.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.