Sonya Smith i Jorge Luis Pila protagonistami webnoveli

Prośby i błagania fanów w końcu zostały wysłuchane. Sonya Smith i Jorge Luis Pila, niezapomniana para z hitowej telenoweli “Gdzie

Prośby i błagania fanów w końcu zostały wysłuchane. Sonya Smith i Jorge Luis Pila, niezapomniana para z hitowej telenoweli “Gdzie jest Elisa?”, zostali protagonistami nowej historii. Aktorzy będą gwiazdami “Secreteando”, webnoveli przygotowywanej przez Telemundo.

Zdjęcia do produkcji rozpoczną się w poniedziałek. Efekty pracy będzie można obejrzeć już wkrótce na oficjalnej stronie Telemundo.Comments

  1. super uwielbiam ich :) :) :)**************

  2. Znowu oni, nie zniosę ich!!!!

  3. ja jakoś nie przepadam za rolami Sonyi dla mnie jest nuuuudna

  4. o Jeju znów oni… bez urazy lubię ich, ale bez przesady… która to będzie ich wspólna współpraca 4??? 5??? Co to nie ma innych aktorów?! Wiem, że ten duet ponowny jest na prośbę fanów ale czasem trzeba nie przekraczać granicy. Jeśli ktoś ze mną się nie zgadza niech nie narzeka na Maite i Williama (mimo że nie wszyscy ich tolerują i uważają za beztalencia)

  5. Oni moga grac razem bez konca i za kazdym razem sa swietni!! Bardzo milo sie ich oglada i w kazdej telce jest miedzy nimi chemia! Bardzo sie ciesze ze znowu zagraja razem :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.