Nowa telenowela Salvadora Mejii już się kręci! Jorge Salinas („Zakazane uczucie”), Danna García („Ktoś Cię obserwuje”) i Pablo Montero („Triumf miłości”) oraz reszta obsady od kilku dni pracuje na planie ¡Qué bonito amor!.

„Cieszymy się z tego projektu. To prawdziwy prezent od Boga móc grać naszą muzykę, pokazać naszą kulturę, nasze korzenie we wszystkich jej aspektach” – mówi uradowany Montero. „Dla mnie ta historia jest o tyle bliska, że miałam grać główną rolę w oryginalnej wersji z Kolumbii, podobnie jak Pablo. Wtedy się nie udało, ale teraz do nas powróciła” – dodaje równie szczęśliwa Danna.

Jorge Salinas cieszy się z powrotu do pracy i na ekrany po krótkiej przerwie po „Zakazanym uczuciu”. „Zapewniam, że odwalamy kawał dobrej roboty. Mamy w ekipie ponad 40 aktorów, a pośród nich takie osobitości jak Arturo Peniche, Angélica María, Juan Ferrara czy Sergio Mayer. Iście pierwszorzędna obsada” – zachwala aktor.

Wczoraj cała ekipa uczestniczyła w tradycyjnej już mszy świętej na rozpoczęcie nagrania. Oprócz czołowej trójki i aktorów wymienionych wcześniej, w uroczystości wzięli udział także Susana Diazáyas, Roberto Palazuelos, Víctor Noriega, Mariana Ríos, Malillany Marín, Lina Santos, Carlos Ignacio, Mike Biaggio, Roberto Ballesteros, Irma Dorantes, Latin Lover i Karla Álvarez.

Premiera w Meksyku zaplanowana jest na 28 października. Telenowela zastąpi zbliżajacą się powoli ku końcowi „Amor bravío”.


11 KOMENTARZE

  1. Dlaczego Ajelandro Avila nie dostał tu roli? W „Teresie” całkiem fajnie śpiewał (w końcu grał tam mariachi) i był jednym z niewieu jasnych punktow.

  2. mam nadzieje że biedzie dobra ta telenowela co do aktorów Pabla Montero jest dobrym aktorem ale mi podpadł w serialu Tryumf Miłości tam zagrał bardzo marnie głos ma super muszę mu to przyznać Danna Garcia jest taka sobie aktorka ale mam nadzieje że w tej telenoweli pokaże co umie a co do Salinasa to bardzo dobry aktor i ma też wspaniały głos a rola w Zakazanym Uczuciu to była jego najlepsza rola w jego dorobku serialowym poczekamy to zobaczymy co wyjdzie na ekranie

  3. Pabla Montero to ja tak nienawidze że bym go zatłukła porostu.. On tak strasznie gwiazdorzy że już mam go dość. W Triumfie Miłości go nienawidziłam i tylko swoją grą w tej telce zepsuł mój „TM”. A Jorge Salinasa uwielbiam i super zagrał w Zakazanym Uczuciu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.