Angelique Boyer w nowej telenoweli „El amor invencible”

Meksykańska aktorka zagra matkę w telenoweli „El amor invencible”. Partnerują jej Danilo Carrera i Daniel Elbittar.

Na zachodnim wybrzeżu Meksyku w regionie Mazatlán trwają zdjęcia do nowej telenoweli Televisy „El amor invencible”. W głównych rolach Angelique Boyer (którą w styczniu zobaczymy ponownie w „Miłości po grób”) i Danilo Carrera („Hijas de la Luna”). Zdjęcia rozpoczęły się na początku listopada, a premiera w Meksyku planowana jest na luty 2023 roku. Nad produkcją czuwa Juan Osorio („Mój grzech”).

„El amor invencible” to remake portugalskiego serialu „Mar salgado” z 2014 roku. Scenarzysta Pablo Ferrer, odpowiedzialny za adaptację scenariusza, zapewnia że jego ekipa wykonała solidną pracę i przebudowała historię, wplątując nowe wątki i dodając nowe postaci, przy zachowaniu esencji oryginału. Boyer wcieli się w postać matki szukającej swoich dzieci. Gdy jej postać Leona Bravo była nastolatką, zakochała się w Gaelu (w tej roli Daniel Elbittar) i zaszła w ciążę. Niestety, w szpitalu, w którym urodziła bliźnięta, wybuchł pożar. Wyszła z niego cało, ale została pozbawiona dzieci. W poszukiwaniach bliźniąt pomoże jej Adrián (Carrera).

Do udziału w telenoweli zaproszono wielu aktorów kojarzonych z meksykańskim kanałem gwiazd, m.in. Marlevenę Favela („Zorro”), która zagra czarny charakter, Leticię Calderón („Esmeralda”), Juana Solera („Kiedy się zakocham”), Víctora Gonzaleza („Morena”) i Guillerma Garcíę Cantú („Triumf miłości”). Obsadę uzupełnia liczne grono młodych debiutantów, absolwentów Centrum Edukacji Artystycznej Televisy.Comment

  1. Świetnie! Oby Novelas+ pokusiło się o tą telenowelę za jakiś czas :D

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.