Ruszyły zdjęcia do “Amor secreto”

Po skompletowaniu obsady Venevision rozpoczęła zdjęcia do nowej telenoweli “Amor secreto” w reżyserii Carlosa Izquierdo, której producentem jest Manuel Federico

Po skompletowaniu obsady Venevision rozpoczęła zdjęcia do nowej telenoweli “Amor secreto” w reżyserii Carlosa Izquierdo, której producentem jest Manuel Federico Fraíz-Grijalba. To remake popularnej w latach 90. w Wenezueli telenoweli “Inés Duarte, secretaria”, której adaptację powierzono Cesarowi Cierra. W rolach głównych wystąpią Miguel de León (“Za marny grosz”), Alejandra Sandoval (“Dziedzictwo del Monte”), Juan Carlos García (“Kobieta Judasz”) oraz debiutująca jako aktorka Miss Earth 2005 Alexandra Braun.

Tytułowa Inés Duarte jest rzetelną i godną zaufania sekretarką, całkowicie oddaną swojemu szefowi, milionerowi, ojcu czterech córek, który zdaje się nie zauważać, że wokół niego krąży piękna na zewnątrz i od środka kobieta. Dręczona przez autorytarną matkę Inés brakuje pewności siebie. Dziewczyna przesłania swoją urodę, zakładając okulary z grubymi oprawkami, spódnicę w kratę i zachowując się posłusznie. Czy brzydkie kaczątko zmieni się kiedyś w pięknego łabędzia?

Ekipa telenoweli w komplecie pierwszego dnia pracy (fot. Venevision)
Ekipa telenoweli w komplecie pierwszego dnia pracy (fot. Venevision)

Telenowela z gatunku rosa ma być pozbawiona scen przemocy. Prezes Narodowej Rady Telekomunikacyjnej Wenezueli skrytykował ostatnio, przy kilku okazjach, że produkcje telewizyjne, w tym także wieloodcinkowe telenowele dramatyczne, przepełnione scenami agresji i przemocy mają negatywny wpływ na społeczeństwo i podsycają nienawiść.
Comment

  1. Szykuje się super produkcja :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.