„El Talismán” – Odc. 69-73

Odcinek 69/101: Lucrecia odkrywa, że Antonio podtruwa swojego ojca trutką na szczury. Mężczyzna zaprzecza wszelkim oskarżeniom. Antonio chce świętować odejście

Odcinek 69/101: Lucrecia odkrywa, że Antonio podtruwa swojego ojca trutką na szczury. Mężczyzna zaprzecza wszelkim oskarżeniom. Antonio chce świętować odejście Doris z domu. Lucrecia upija się. Zasypia na sofie. Armando dostaje się na teren rancza Alcatraz i czeka w pokoju sióstr. Spotyka Fabiolę i przeprasza ją. Z początku dziewczyna nie chce mu przebaczyć, jednak wkrótce ulega i młodzi zaczynają się całować. Florencia niespodziewanie nadchodzi i ze zdziwieniem obserwuje tę scenę. Santiago zostaje złapany w sklepie na kradzieży. Chłopak zostaje zabrany na komisariat. Tam zaprzecza, jakoby jest bezdomny i twierdzi, że mieszka na ranczo El Talisman. Policja zawiadamia Pedro, który natychmiast przyjeżdża. Camila i Pedro przyrzekają sobie wieczną miłość. Pedro daje Marianie wyciąg z jej konta bankowego, aby udowodnić żonie, że nie ukradł jej żadnych pieniędzy. Kobieta dowiaduje się, że jest bogata. Pragnie odzyskać pamięć i prosi o pomoc Camilę. Twierdzi, że nie chce, aby zajmował się nią Pedro, ponieważ boi się, że się w nim zakocha. Elvira chce wyłudzić pieniądze od Mariany.

Odcinek 70: Mariana w towarzystwie Camili jedzie do El Talisman, aby spróbować przypomnieć sobie przeszłość. Na miejscu dostaje jednak ataku nerwowego, co bardzo niepokoi Camilę. Proponuje, aby Marianie towarzyszył w takich momentach Manuel. Ojciec Sebastian przyłapuje w łóżku Sarę i Gabriela. Ksiądz jest bardzo zły. Chce, żeby para pobrała się jak najszybciej. Sara bardzo się cieszy, ale Gabriel nie jest jeszcze gotowy na tak ważny krok. Santiago trafia na komisariat. Pedro rozmawia z funkcjonariuszami. Antonio namawia Valentino, aby zabrał broń Pedro. Manuel mówi Marii, że chce odzyskać jej serce. Fabiola i Armando znów zostają parą. Doris opuszcza Alcatraz. Gregorio jest zdziwiony, jak bardzo brakuje mu kochanki. Doris zatrzymuje się w domu Brigitte. Gregorio przychodzi tam do niej. Mariana zgadza się dać Pedro rozwód.

Odcinek 71: Mariana mówi, że nie chce być z mężczyzną, który jej nie kocha, ale będzie walczyć o miłość Pedro. Armando tłumaczy Fabioli, że Camila nie zechce nigdy zostać żoną Antonio. Dziewczyna powtarza to siostrze. Antonio słyszy ich rozmowę i wpada w szał. Doris odwiedza Pedro pod pretekstem wizyty u córek. Prosi, aby się z nią ożenił, inaczej nigdy jej więcej nie zobaczy. Gregorio oferuje jej pokaźną sumę pieniędzy, ale nie chce się żenić. Doris odrzuca propozycję. Mariana dopytuje Margarito o swoje dziecko. Pedro i Camila odwiedzają pracownicę opieki społecznej w sprawie adopcji Santiago. Kobieta twierdzi, że jest to niemożliwe, ponieważ Pedro i Camila nie są oficjalnie małżeństwem. Pedro zastanawia się, czy nie wykorzystać do tego Mariany. Camila jest zszokowana. Antonio zmusza Lucrecię, aby podpisała papiery, dzięki którym przejmuje kontrolę nad jej częścią rancza.

Odcinek 72: Pedro wycofuje się z pomysłu adoptowania Santiago wraz z Marianą. Manuel pomaga Marianie odzyskać pamięć na wszelkie możliwe sposoby, ale kobieta nie robi postępów. Elvira prosi Marianę o pieniądze, ale ona nie chce podpisać żadnego czeku bez konsultacji z Pedro. Manuel całuje Marię, ale ona odchodzi twierdząc, że nie mogą być razem, ponieważ złożyła obietnicę swojej siostrze. Gregorio źle się czuje, prosi Valentina o wezwanie lekarza. Sara prosi ojca Sebastiana o pomoc, ponieważ Gabriel nie chce się z nią ożenić.

Odcinek 73: Gregorio dowiaduje się, że Lucrecia przekazała swe udziały bratu. Sądzi, że przydałaby mu się teraz Doris. Pedro odwiedza Santiago na posterunku. Prosi chłopaka, aby był cierpliwy. Mariana dzwoni do Pedro i mówi mu, że pewna kobieta chce od niej pieniądze. Pedro wraz z Camilą jadą do niej i wyjaśniają, kim jest Elvira i co się działo z jej spadkiem w czasie jej nieobecności. Antonio wpada w szał i bije swoje córki w obecności Tracy i Alberty. Fabiola postanawia uciec z Armando. Chłopak szuka pracy, ponieważ nie może dopuścić, aby jego ukochana i jego matka mieszkały pod jednym dachem. Lucrecia jest załamana. Pyta brata, w jaki sposób chce rozdzielić Pedro i Camilę. Kobieta grozi, że zabiję Camilę, jeśli brat czegoś nie wymyśli. Antonio odpowiada, że sam zabiję siostrę, jeśli włos spadnie Camili z głowy. Lucas odwiedza Doris w domu Brigitte i proponuje, że przekaże jej wszystkie sekrety Gregorio w zamian za wspólną noc.

Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:00 na kanale TELE 5. Od 8 września emisja także w poniedziałki!

Materiały Tele5Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.