„El Talismán” – Odc. 74-78

Odcinek 74/101: Lucrecia i Antonio kłócą się. W pewnym momencie mężczyzna bije siostrę, która tarci przytomność. Antonio zabiera ją do

Odcinek 74/101: Lucrecia i Antonio kłócą się. W pewnym momencie mężczyzna bije siostrę, która tarci przytomność. Antonio zabiera ją do El Talisman, zostawia na podłodze, a następnie strzela w powietrze. Zaniepokojony Pedro szuka przyczyny tego zamieszania. Wraz z Margarito znajdują zemdloną kobietę. Lukrecja odzyskuje świadomość, ale nic nie pamięta z ostatnich godzin. Oszołomiona kobieta wznieca pożar. Antonio, który obserwuje sytuację z ukrycia, zabiera siostrę, a zamyka w płonącym pomieszczeniu Pedro. Domownicy nadbiegają, aby ratować Pedro. Przyjeżdża policja i straż pożarna. Pedro jest przekonany, że Lukrecja jest w środku płonącego budynku. Wtedy zjawia się Antonio, który oskarża rywala o celowe podpalenie i zamordowanie Lucrecji. Pedro zostaje zatrzymany. Teraz Antonio zamierza ukryć siostrę, aby toczące się śledztwo trwało jak najdłużej. Gregorio źle sypia, prosi Pancho, aby znalazł Doris. Kochanka przyjeżdża do domu, mając nadzieję, że Gregorio zgodzi się poślubić ją. Fabiola ucieka z domu i prosi Armando, aby jej towarzyszył. Chłopak zgadza się, ale nie ma żadnych pieniędzy, ani pracy. Radzi więc dziewczynie, aby na razie wróciła na ranczo i poczekała na dogodny moment. Wtedy razem uciekną z dala od swoich rodzin.

Odcinek 75: Fabiola zdradza ojcu, że jest z Armando. Antonio postanawia odesłać córkę z dala od domu. Następnego dnia Armando nie może znaleźć ukochanej i dowiaduje się od niej przez telefon całej prawdy. Manuel zabiera Marię do domu i całuje ją. Angel obserwuje tę scenę i nie ma nic przeciwko temu. Antonio mówi ojcu o śmierci Lucrecji. Gregorio bardzo przeżywa tę wiadomość. Tymczasem Antonio od razu przechodzi do interesów. Następnie idzie do domu Elviry. Spotyka tam również Camilę. Grozi, że doniesie na policję, że Elvira próbowała otruć Gregorio. Camila, Ojciec Sebastian i Margarito odwiedzają Pedro na komisariacie.

Odcinek 76: Elvira przyznaje się córce, że próbowała otruć Gregorio, a Antonio ma na to dowody. Camila jedzie do Alcatraz, aby porozmawiać z nim o tym. Antonio powiadamia ją, że zrezygnuje ze swojego planu pod warunkiem, że Camila poślubi go. Niespodziewanie Camila otrzymuje pomoc od Doris, która obiecuje, że pomoże jej uniknąć ślubu z Antonio. Gregorio grozi, że weźmie sprawiedliwość we własne ręce, jeśli Pedro nie zostanie skazany na śmierć. Wykorzystując sytuację, że Mariana jest w tym samym czasie na posterunku, kapitan chce skonfrontować ją z Gregorio. Mężczyzna natychmiast ucieka. Pedro zwalnia prawnika, który radzi mu dobrowolnie przyznać się do winy. Inny adwokat obiecuje, że następnego dnia Pedro wyjdzie na wolność.

Odcinek 77: Camila jest gotowa wyjść za Antonio, aby ratować matkę przed więzieniem. Jej brat jest innego zdania. Uważa, że Elvira powinna ponieść konsekwencje swoich czynów. Pedro wychodzi z więzienia. Dowiaduje się, że pewne małżeństwo chce adoptować Santiago. Idzie pożegnać się z chłopcem. Gregorio z dnia na dzień czuje się coraz gorzej za sprawą trucizny, którą w małych dawkach aplikuje mu Antonio. Antonio grozi Fabioli, że jeśli nie zaakceptuje Camili jako swojej macochy, ojciec wyśle ja do szkoły za granicą. Fabiola godzi się na wyjazd. Mariana ogląda ubranka dziecięce i wtedy przypomina sobie, jak wiele lat wcześniej Gregorio pobił ją, gdy była w ciąży. Kobieta przechodzi silny atak, po którym nic nie pamięta.

Odcinek 78: Pedro spotyka się z Camilą. Ukochana mówi mu, że chce zakończyć ich związek. Pedro chce się dowiedzieć, jaki jest powód rozstania. Elvira wyjaśnia mu, że jej córka zamierza poślubić Antonio. Pedro nic nie rozumie z tej sytuacji, ale podejrzewa, że Camila została zmuszona do takiego kroku. Jest już zmęczony bezustanną walką o to uczucie. Mariana próbuje mu pomóc. Gregorio źle się czuje i prosi o wezwanie lekarza. Valentin, który jest wspólnikiem Antonio, znajduje doktora, który stracił uprawnienia do wykonywania zawodu i chce go wykorzystać. Camila zgadza się zostać żoną Antonio.

Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:00 na kanale TELE 5. Od 8 września emisja także w poniedziałki!

Materiały Tele5Comments

  1. dlaczego nie mowy streszczeń odcinków ?

  2. porąbane rodzeństwo negrete

  3. Gdzie mogę obejrzeć wszystkie odcinki oprócz tele 5 bo sygnału nie mam pomóżcie proszę bardzo bym chciała obejrzeć do końca serial

  4. Głupie sie robi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.