„El Talismán” – Odc. 99-101

Odcinek 99/101: W trakcie wesela Pedro wymyka sie do Alcatraz, aby zdobyć fiolkę po truciźnie z odciskami palców Elviry. Doris

Odcinek 99/101: W trakcie wesela Pedro wymyka sie do Alcatraz, aby zdobyć fiolkę po truciźnie z odciskami palców Elviry. Doris i Lucas planują, jak zmusić Gregoria do ślubu z kochanką. Lucas prosi o pomoc Jaimego, który proponuje specjalne lekarstwo, które pozwoli Gregorio podpisać akt ślubu. Ostrzega jednak, że zastrzyk jest groźny dla życia. Doris nie dba o życie Gregorio, jedyne, co ją interesuje, to spadek po nim. Dyskusja jest prowadzona w obecności Gregorio, który wszystko słyszy i rozumie, lecz nie może się poruszyć. Renato i Rita odlatują na Florydę. Zamierzają zmienić nazwiska i parać się dotychczasowym zajęciem – wyłudzaniem pieniędzy. Elvira pakuje walizki, aby przenieść się do dotychczasowego mieszkania Renato. Pedro znajduje fiolkę. Wtedy w domu pojawia się Antonio i strzela do Pedro.

Odcinek 100: Antonio strzela do Pedro i wraca na wesele, aby porwać Camilę. W drodze powrotnej spotyka Margarito, który pyta go o Pedro. Antonio bez zastanowienia strzela również do niego i ciężko go rani. Pedro znajduje przyjaciela leżącego na ziemi i wzywa pogotowie. Następnie postanawia ratować ukochaną. Jednak Camila znika i nikt nie wie, co się z nią dzieje. Pedro trafia do szpitala, gdzie opatrują mu zraniona rękę. Samolot, którym lecieli Renato i Rita, rozbija się. Pasażerowie giną. Elvira zastanawia się, czy mogłaby wyłudzić odszkodowanie od linii lotniczych. Gregorio zostaje zmuszony do poślubienia Doris. Nikt jednak nie wie, że dzięki pomocy Pancho Gregorio porozumiał się z notariuszem i zmienił dokumenty, które podpisał. Nareszcie są wieści o Camili. Kobiecie udało się połączyć z policją z telefonu Antonia i funkcjonariusze wiedzą, gdzie jej szukać.

Odcinek 101-ost.: Camila zostaje uratowana z rąk Antonia. On sam ginie w strzelaninie z policją. Gdy Gregorio dowiaduje się o tym, strzela do Jaimego, a potem popełnia samobójstwo. Pedro definitywnie zrywa z Lucrecią. Kobieta popada w obłęd. Miesiąc później. Pancho oświadcza się Tracy i zostaje przyjęty. Notariusz przyjeżdża do Alcatraz, aby przeczytać testament Gregoria. Negrete zostawia cały majątek swojemu jedynemu synowi – Pancho. Dziedzic ma obowiązek opiekowania się do końca życia Lucrecią i wnuczkami. Doris ma zostać wyrzucona z rancza. Gregorio uznaje syna i chce, aby jego nazwisko brzmiało Negrete. Doris wraca do domu Brigitte. Elvira zostaje wyrzucona z mieszkania Renato. Okazuje się, że mężczyzna nie płacił czynszu przez dwa lata. Valentin zaznaje, że Gregorio zabił Marianę. Sam trafia do więzienia. W El Talizman wszyscy są szczęśliwi. Camila i Pedro spodziewają się córeczki, której chcą nadać imię Mariana. W końcu pobierają się. Armando i Angel wyjeżdżają do Kanady, aby dołączyć do swoich dziewczyn.

Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:00 na kanale TELE 5.

Materiały Tele5 / fot. VenevisionTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.