„El Talismán” – Odc. 84-88

Odcinek 84/101: Zapłakana Camila oskarża Antonio o zmuszenie jej do ślubu. On jednak nic sobie z tego nie robi i

Odcinek 84/101: Zapłakana Camila oskarża Antonio o zmuszenie jej do ślubu. On jednak nic sobie z tego nie robi i próbuje zaciągnąć ją do łóżka. W końcu jednak zostawia ją samą w pokoju. Na korytarzu spotyka Doris. Kobieta prowokuje go. Pancho odkrywa, co się stało i chce powiedzieć o tym Gregorio. Doris przekonuje go jednak, że szokujące informacje mogłyby spowodować atak serca u starszego człowieka. Mariana ma sen, dzięki któremu przekonuje się, że jest zakochana w Pedro. Nie chce dopuścić do siebie tego uczucia, więc postanawia nie kontaktować się z mężem. Tymczasem on zastanawia się, co skłoniło Camilę do ślubu z Antonio. Coraz więcej faktów przemawia za tym, że sprawa jest podejrzana. Antonio odwiedza siostrę. Opowiada jej, że dowiedział się, że Camila jest w ciąży z Pedro. Chce wmówić żonie, że jest chora, aby bez jej wiedzy dokonać aborcji.

Odcinek 85: Antonio opłaca lekarza, który diagnozuje u Camili raka i namawia ją na operację. Prawdziwym powodem zabiegu ma być aborcja. Mariana dowiaduje się o chorobie Camili i przekazuje wiadomość ojcu Sebastianowi i Pedro. Pedro jest zszokowany, postanawia jechać do Alcatraz, ale Gregorio wygania go ze swojej posiadłości strzałami z pistoletu. Elvira dowiaduje się o chorobie córki i jedzie ją odwiedzić. Antonio nie chce się zgodzić na wizyty teściowej w Alcatraz. Ojciec Sebastian odwiedza Camilę. Gregorio zezwala na widzenie, jednak uważa, że Camila nie ma prawa do przyjmowania gości.

Odcinek 86: Mariana podsłuchuje rozmowę, z której dowiaduje się, że prawdziwym celem operacji Camili jest aborcja. Udaje jej się wejść do pokoju chorej i opowiedzieć jej o wszystkim. Kobiety uciekają, lecz zostają zatrzymane przez Antonia, który grozi, że je zabije. Mariana walczy z Antonio, w tym czasie Camila ucieka, jednak mężczyzna dogania ją. Lucrecia pojawia się w “El Talisman”. Brat w ostatniej chwili powstrzymuje ją przed ujawnieniem się. Gregorio słysząc hałas wychodzi z sypialni i znajduje na podłodze Marianę. Kobieta przypomina sobie wszystko i oskarża Gregorio o śmierć swojego dziecka. Mężczyzna grozi jej bronią.

Odcinek 87: Gregorio zabija Marianę. Przed śmiercią kobieta wybacza mu. Valentin znajduje swojego szefa na kolanach przy ciele Mariany. Gregorio każe mu pozbyć się zwłok. Genoveva i Juancho opowiadają Pedro, że widzieli Lucrecię. Pedro spotyka Antonia z Camilą. Podejrzewa, że jego ukochana jest terroryzowana. Antonio odkrywa ciało Mariany. Camila wpada w panikę. Gregorio dowiaduje się, że Camila jest w ciąży. Szantażuje syna: powie Pedro o dziecku, jeśli Antonio doniesie na policję o morderstwie Mariany. Valentin z Gregorio wyrzucają ciało Mariany do śmietnika w mieście. Antonio planuje powiadomić wszystkich o ciąży Camili za dwa tygodnie. W ten sposób nikt nie będzie podejrzewał, że dziecko nie jest jego. Pedro dowiaduje się o smierci Mariany. Oficer uprzedza go, że może być przesłuchiwany w charakterze podejrzanego.

Odcinek 88: Camila obawia się o bezpieczeństwo swojego nienarodzonego dziecka, odkąd dowiedziała się, że Gregorio jest mordercą. Nawet Elvira namawia córkę, aby opuściła Alcatraz. Antonio spotyka się z siostrą i przekazuje jej najnowsze wieści. Nie pozwala jej spotkać się z Pedro. Tymczasem na komisariacie policja przesłuchuje Pedro. Mężczyzna twierdzi, że jest niewinny, nie ma jednak żadnych dowodów, że to Gregorio stoi za zabójstwem Mariany. W “El Talisman” Pedro powiadamia wszystkich domowników o śmierci Mariany. Santiafo wyznaje, że rozmawiał z ofiarą poprzedniego wieczoru. Pedro uważa, że Santiafo powinien złożyć zeznania na policji. Kiedy Manuel dowiaduje się o śmierci swojej podopiecznej, jest załamany i obwinia Pedro. Jaime i Antonio planują otrucie Gregorio.

Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:00 na kanale TELE 5.

Materiały Tele5 / fot. VenevisionTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.