„El Talismán” – Odc. 89-93

Odcinek 89/101: Dochodzi do kłótni Antonio z Camilą. Mężczyzna mówi, że żona powinna być mu wdzięczna, że pozwoli jej urodzić

Odcinek 89/101: Dochodzi do kłótni Antonio z Camilą. Mężczyzna mówi, że żona powinna być mu wdzięczna, że pozwoli jej urodzić dziecko. Rodzina Camili podejrzewa, że jest ona bardzo nieszczęśliwa, ale nie mają z nią kontaktu. Gregorio źle się czuje. Jaime przychodzi z wizytą i zmienia lekarstwa. Ostrzega przed skutkami ubocznymi medykamentów, które w rzeczywistości są reakcją organizmu na zażywanie trucizny. Lucrecia jest już zmęczona ukrywaniem się i chce zobaczyć się z Pedro. Maria pociesza Manuela po śmierci Mariany. Mężczyzna postanawia przeprosić Pedro za niesłuszne oskarżenia. Santiago składa zeznania na policji. Pedro mówi Margarito, że podejrzewa, iż Lucrecia żyje. Chce w nocy przedostać się na teren Alcatraz i sprawdzić niezamieszkane budynki. Rozmowę podsłuchuje Santiago. Przekrada się do Camili i mówi jej, że Pedro potrzebuje pomocy. Prosi, aby kobieta sprawdziła, czy w niezamieszkanym budynku ktoś się ukrywa. Camila idzie tam i słyszy rozmowę Antonio z siostrą.

Odcinek 90: Camila podsłuchuje Antonio i Lucrecię. O mały włos jej obecność nie zostaje odkryta. Antonio poszukuje Camili w domu. Staje się agresywny, gdy nie może jej znaleźć. Dochodzi do wielkiej awantury. Antonio grozi, że zrobi krzywdę dziecku. Armando i Angel są świadkami tej kłótni. Brat próbuje bronić Camilę. Renato proponuje Elvirze rozwód. Mówi jej, że chce się ożenić z Ritą, która nie jest jego kuzynką lecz kochanką. Jamie żąda od Antonio zapłaty za trucie Gregorio. Inspektor z policji jedzie do Alcatraz, aby przesłuchać Gregorio. Camila przesyła Santiago liścik, w którym pisze o swoim odkryciu. Pedro jedzie do Alcatraz i odnajduje Lucrecię.

Odcinek 91: Pedro odnajduje Lucrecię. Kobieta mówi mu, że została zmuszona do ukrywania się przez brata. Pedro zaprasza Antonio i Camilę na obiad. Gregorio czuje się coraz gorzej, ale Jamie uspokaja go, że takie reakcje organizmu są normalne przy zażywaniu nowych pigułek. Gregorio poucza Valentina, co ma powiedzieć, jeśli będzie go przesłuchiwać policja. Doris opowiada Brigitte o swoim planie poślubienia Gregorio i o domysłach na temat przestępstw popełnionych przez ojca i syna. Pancho źle przyjmuje wiadomość, że jego ojciec jest mordercą, jednak pozostaje mu wierny. Antonio z Camilą idą do restauracji. Spotykają tam Pedro z Lucrecią. Pedro grozi, że złoży zawiadomienie na policji. W czasie gdy Antonio rozmawia z siostrą, Pedro całuje Camilę.

Odcinek 92: Camila zaprzecza, jakoby kochała Pedro. Mężczyzna odchodzi. Lucrecia chce spędzić noc z ukochanym. Gregorio ma koszmary nocne. Po przebudzeniu prosi Doris, aby umówiła go z prawnikiem, ponieważ chce spisać testament. Pedro z Lucrecią jadą do Alcatraz. Gdy Gregorio widzi córkę, z jednej strony cieszy się, a z drugiej jest zły, że rozpaczał po jej smierci nadaremnie. Elvira prosi Marię o pieniądze na wykupienie mieszkania Renato, ale siostra jej odmawia. Father Sebastian nie rozumie strategii Pedro, który ogłasza teraz, że jest chłopakiem Lucrecii. Na ranczo wszyscy są zszokowani, że kobieta żyje. Angel spotyka Doris i przedstawia się

Odcinek 93: Antonio prosi swoje córki, aby były obecne w czasie porodu Camili w domu. Pedro oświadcza, że jedzie z Lucrecią na policję złożyć zeznania na temat pożaru i jej rzekomej śmierci. Kapitan Rivero otwiera nowe śledztwo. Manuel oświadcza się Marii, a ona akceptuje jego propozycję. Ceremonia odbywa się szybko. Pedro oferuje Elvirze dużą sumę pieniędzy za wyjawienie prawdy na temat małżeństwa Camili i Antonio. Doris wpada we wściekłość, gdy Gregorio oświadcza jej, że jedyną miłością jej życia była Matilda. Doris mówi mu, że Antonio nie jest jego synem. Wzywa notariusza, aby Gregorio mógł zmienić testament.

Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:00 na kanale TELE 5.

Materiały Tele5 / fot. VenevisionComments

  1. Dlaczego nie ma nowych streszczeń Talizmanu ?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.