fot. Venevision

Odc. 53/101: Pedro wyjeżdża do Los Angeles w sprawach zawodowych. Również Camila jedzie do miasta. Jest to spisek, aby młodzi spotkali się na neutralnym gruncie. Przed wyjazdem Camila spotyka się z adwokatem Antonio, który okłamuje ją mówiąc, że jego klient może spędzić w więzieniu kilka lat. Antonio wpada w szał, gdy dowiaduje się od prawnika o wyjeździe ukochanej. W mieście Camila spotyka się z ojcem Sebastianem. To kolejna część spisku, w którym biorą udział ksiądz, Sarita, Gabriel, Patricia i Maria. Wszyscy chcą, aby Pedro pogodził się z Camilą. Kiedy młodzi zdają sobie sprawę, że zastawiono na nich pułapkę, są bardzo zdenerwowani, jednak, gdy dociera do nich, że będą zmuszeni spędzić ze sobą całą noc, godzą się. Fabiola chce spotkać się z Armando. Chłopak wpada na ten sam pomysł i jedzie do domu Fabioli z kuzynem Angelem. Panchito i Tracy sądzą, że Angel to Jose i powiadamiają o tym Florencię. Dziewczyna jest podekscytowana. Kiedy widzi Armando, myśli, że to Jose, a chłopak nie potrafi wytłumaczyć jej pomyłki. Manuel opowiada Marianie, że miłością jego życia nie była Adelaida, lecz inna kobieta. Mariana opowiada mu o mężczyźnie, którego spotkała na ulicy i o tym, czego się od niego dowiedziała. Manuel martwi się o nią, ponieważ kocha Marianę jak córkę. Kobieta zaczyna stopniowo odzyskiwać pamięć i przypomina sobie imię Gregorio. Tymczasem Gregorio zleca swojemu prywatnemu detektywowi, aby odnalazł Marianę. Następnie wraca do domu, aby spotkać się z Doris. W tym czasie Doris jest w sypialni z Lucasem i ofiarowuje mu seks w zamian za informacje o swoim teściu.

Odc. 54: Gregorio i Valentin martwią się, że Pedro znajdzie Marianę przed nimi i będą mieć z tego powodu poważne kłopoty. Antonio nadal próbuje otruć ojca. W chwili gdy próbuje dosypać medykament do szklanki z wodą w sypialni Gregorio, do pokoju wchodzi Doris. Oboje są tym zaskoczeni. Doris oznajmia, że zdecydowała się dać Antonio rozwód. Elvira nie chce mieszkać z siostrą, wydaje się jej, że Maria ma do niej żal, że odebrała jej w przeszłości ukochanego. Lucas przedstawia Gregorio sfałszowany testament, który daje mu wyłączne prawo do dziedziczenia całego rancza. Gregorio nie zdaje sobie sprawy, że Doris sprzymierzyła się z Lucasem przeciwko niemu. Antonio szantażuje Elvirę, żąda więcej trujących pastylek i ręki Camili. Tymczasem Pedro i Camila budzą się na plaży po spędzeniu upojnej nocy. Widzą spacerującą brzegiem oceanu kobietę. Jest nią Mariana. Oboje decydują, aby poprosić nieznajomą o pomoc w wydostaniu się z tego miejsca. Mariana odczuwa silny strach przed spotkaniem z parą. W ostatniej chwili zjawia się Manuel i zabiera Marianę do domu. Zakochanym przychodzi z pomocą ojciec Sebastian. Armando czuje, że sprawy zaczynają się komplikować i postanawia opuścić Fresno. Jego kuzyn namawia go jednak, żeby stawił czoła tej sytuacji i porozmawiał z Fabiolą. Pedro spotyka się z Margarito, który opowiada o spotkaniu z Marianą. Wspólnie postanawiają ją odszukać.

Odc. 55: Pedro odwiedza Manuela. Pokazuje mu zdjęcie Mariany. Manuel rozpoznaje w kobiecie swoją podopieczną Magaly, jednak ukrywa prawdę przed Pedro. Manuel po namyśle dochodzi do wniosku, że Mariana powinna stawić czoła przeszłości. Proponuje jej wycieczkę w rodzinne strony. Antonio próbuje uderzyć Doris, jednak w jej obronie staje Pedro. Lucrecia informuje Antonio, że Camila i Pedro zamierzają się pobrać. Armando i Fabiola kochają się. Elvira nakrywa młodych w łóżku i wywołuje awanturę. Lucas śledzi Pedro i dowiaduje się, gdzie szukać Mariany. Telefonuje do Antonio i proponuje mu układ. Antonio zgadza się i postanawia wyjechać do Los Angeles. Z tego powodu nie przychodzi do adwokata, aby podpisać papiery rozwodowe z Doris. Antonio wchodzi do biura Manuela i spotyka tam Marianę.

Odc. 56: Antonio przekonuje Manuela, że Pedro stanowi duże zagrożenie dla Mariany. Pedro, Camila i Margarito wracają do Fresno. Ojciec Sebastian chce wysłać Pedro dokumenty potrzebne mu do ślubu z Camilą. Pedro zleca odebranie przesyłki Patricii. Pancho podsłuchuje rozmowę, ale nie wszystko udaje mu się zrozumieć. Wnioskuje, że Mariana przyjedzie do Fresno. Biegnie do Gregorio, aby mu o tym powiedzieć. Gregorio z Lucasem spiskuje, jak zabić kobietę, zanim spotka się z policją. Fabiola przeżywa awanturę z Elvirą. Jose przyjeżdża do Alcatraz i obiecuje dziewczynie, że matka nie zdoła ich poróżnić. Florencia odkrywa prawdę, kim jest Jose Armando. Maria kłoci się z Elvirą o Fabiolę. Kiedy Pedro przyjeżdża do domu, oznajmia Lucrecii, że będzie musiała się wyprowadzić.

Emisja od wtorku do piątku o godz. 16:00 na kanale TELE 5.

Materiały Tele5


2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.