„El Talismán” – Odc. 61-64

Odc. 61/101: Antonio zamierza wykorzystać Marianę, aby nie dopuścić do ślubu Camili z Pedro i aby uzyskać od Gregorio należną

Odc. 61/101: Antonio zamierza wykorzystać Marianę, aby nie dopuścić do ślubu Camili z Pedro i aby uzyskać od Gregorio należną mu część Alcatraz. Tymczasem Mariana potajemnie odwiedza Talisman w nadziei, że przypomni sobie szczegóły swojego życia w przeszłości. Spotyka ją Santiago, który obiecuje zatrzymać w tajemnicy ich rozmowę, pod warunkiem ewentualnej przysługi ze jej strony w przyszłości. Mariana podsłuchuje, jak Camila rozmawia z Genovevą o planowanym weselu. Armando i Angel kłócą się z Elvirą. Nie mogą darować jej, że chciała zemścić się na Gregorio wykorzystując swojego syna i jego wnuczki. Elvira nie poczuwa się jednak do winy. Fabiola nie chce więcej widzieć Armando, lecz Florencia pragnie zrozumieć motywy postępowania chłopaka. Pedro w rozmowie z Manuelem przypuszcza, że jego żona nie żyje. Manuel zachowuje w tajemnicy informacje na temat Mariany.

Odc. 62: Gregorio kłóci się z Antonio. Zostaje odwieziony do szpitala. Wszyscy członkowie jego rodziny martwią się o niego, każdy z innych pobudek i nie zawsze są one szlachetne. W szpitalu spotykają Camilę, która przyszła zaprosić na ślub Marię. Pedro martwi się o los Santiago. Elwira znów kłóci się z Armando. Postanawia wyprowadzić się do domu Renato. Nie jest tam mile widzianym gościem, jednak upiera się, żeby zostać.

Odc. 63: Stan zdrowia Gregorio poprawia się. Rodzina odwiedza go. Nawet Pancho udaje się wejść do pokoju. Antonio grozi ojcu, że wykorzysta zeznania Mariany, jeśli Gregorio nie przekaże mu posiadłości. Ojciec podpisuje papiery. Elvira postanawia poszukać nowego domu w Talisman. Jednak Pedro i Camila nie zgadzają się, aby Elvira mieszkała z nimi. Pedro przekupuje ją pieniędzmi, żeby przyszła na ślub córki. Mariana chce się spotkać z mężem. Antonio radzi jej, żeby poszła na ślub następnego dnia i uniemożliwiła zawarcie małżeństwa pomiędzy Pedro i Camilą. Mariana zjawia się na weselu. Pedro jest szczęśliwy, że widzi ja całą i zdrową, jednak dla Camili to prawdziwa tragedia. Postanawia wyjechać. Pedro próbuje przekonać Marianę, że ożenił się z nią z obowiązku, a naprawdę zawsze kochał Camilę. Antonio grozi Pedro, a Elvira żąda podpisania czeku. Mariana ucieka przerażona.

Odc. 64: Jose Armando spotyka się z Fabiolą i tłumaczy jej, dlaczego uwodził ją i jej siostrę w tym samym czasie. Dodaje, że jeśli Fabiola mu wybaczy, będzie o nią walczył. Mariana wraca do domu z Santiago, który ma za złe Pedro, że chciała odesłać go do sierocińca. Mariana sama nie, co myśleć o całej tej sytuacji i chce wyjaśnić wszystkie sprawy w rozmowie z Camilą. Jednak Camila ma żal do Mariany i nie chce jej widzieć. Pedro dowiaduje się od Tracy, że Camila opuściła dom. Doktor Raul mówi Antonio, że znaleziono ślady trucizny w krwi jego ojca. Antonio rzuca podejrzenia na Elvirę.

Emisja od wtorku do piątku o godz. 16:00 na kanale TELE 5.

Materiały Tele5Comments

  1. Oglądaliście dzisiaj El Talismán (odc. 57)? Jak lektor powiedział “nagrałem się ku*wa” :D beka max.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.