„El Talismán” – Odc. 65-68

Odcinek 65/101: Pedro spotyka się z Camilą i namawia ją, aby wspólnie walczyli o ich związek. Chce się spotkać z

Odcinek 65/101: Pedro spotyka się z Camilą i namawia ją, aby wspólnie walczyli o ich związek. Chce się spotkać z Marianą, aby wyjaśnić wszystkie sprawy. Antonio prosi, aby kobieta spotkała się z najpierw z nim. W gabinecie Marii Elvira spotyka Manuela. Chce odnowić z nim kontakty. Tymczasem jej siostra chce utrzymywać z lekarzem wyłącznie zawodowe stosunki, choć wciąż go kocha. Pamięta bowiem, jak przyrzekła swojej matce, że nie wejdzie w drogę Elvirze. Wczesnym rankiem Pedro wybiera się na konną przejażdżkę. Lucrecia napada go z bronią w ręku. Woli zabić ukochanego, niż widzieć go u boku innej kobiety. Pada strzał, na szczęście kobieta chybia. Huk zwraca uwagę Gabriela i Margarito oraz Antonia. Po pewnym czasie Lucrecia poddaje się, nie potrafi odebrać życia ukochanemu. Jej brat jest bardzo rozczarowany. Śmierć Pedro rozwiązałaby wiele jego kłopotów.

Odcinek 66: Pedro prosi Gabriela, aby zaopiekował się Camilą w czasie, gdy on będzie na spotkaniu z Marianą. Gabriel odnajduje Camilę w chwili, gdy szarpie się ona z Antoniem, który chce namówić ją, aby opuściła Pedro. Interwencja ojca Sebastiana ratuje Camilę z opresji. W drodze na spotkanie z Marianą Pedro spotyka Santiago i mówi mu, że chciałby wraz z żoną adoptować go, jednak chłopak nie wierzy mu i znów ucieka. Pedro rozmawia z Marianą. Opowiada jej o przeszłości – o dziecku, które stracił, o romansie z Antonio, o prośbie jej ojca. Mariana niczego nie pamięta. Chce pocałować Pedro, ale on nie pozwala jej na to, mówiąc, że kocha tylko Camilę, a ją traktuje jak siostrę i chce jej pomóc. Tracy słyszy, jak Fabiola z Florencią kłócą się o Camilę. Tłumaczy im, że Camila kocha Pedro, a nie ich ojca. Jose Armando czeka na Fabiolę. Dziewczyna przyznaje, że wciąż go kocha. Manuel spotyka się z Marią i chce powiedzieć jej o swojej miłości, ale kobieta nie chce go słuchać. Mężczyzna podejrzewa, że może mieć to związek z Elvirą. Antonio dostaje wezwanie do sądu w sprawie pobicia Renato.

Odcinek 67: Elvira spotyka się z Manuelem, który wyznaje, że z jej powodu stracił miłość swojego życia – jej siostrę Marię. Pedro wraca do domu i opowiada Camili o spotkaniu z Marianą. Antonio pokazuje Marianie artykuły, w których Pedro był oskarżany o zaginięcie żony. Mariana w złości oskarża Pedro i Camilę o próbę oszustwa. Na ranczo El Talisman wszyscy zastanawiają się, jak rozwiązać problem Santiago. Ojciec Sebastian chce odnaleźć matkę chłopaka i poprosić ją o zrzeczenie się praw do dziecka, aby można było przeprowadzić legalną adopcję. Gregorio wraca do domu. Witają go Doris i Lucrecia. Córka podejrzewa, że ojca i bratową łączy coś dziwnego. Antonio z siostrą knują plany, jak rozdzielić Pedro i Camilę. Fabiola chce wyjechać, aby zapomnieć o Armando. Florencia proponuje jej towarzystwo.

Odcinek 68: Po przeczytaniu artykułu na temat domniemanego udziału Pedro w jej zaginięciu Mariana jest zdezorientowana. Z jednej strony czuje się oszukana, z drugiej wydaje jej się, że kocha Pedro. Antonio przygotowuje nowe tabletki z trucizną dla Gregorio. Elvira wyznaje Manuelowi, że wciąż go kocha. On jednak nie chce znów wpaść w sidła jej kłamstw. Manuel żałuje, że w przeszłości dał się zmanipulować kobiecie, której zależało wyłącznie na jego pieniądzach. Teraz mężczyzna pragnie odzyskać Marię. Maria wyznaje Armando i Angelowi, że to z powodu Manuela przez długi czas nie utrzymywała kontaktów z siostrą. Lucrecia mówi bratu o swoich podejrzeniach względem Doris i Gregorio. Brigitte radzi Doris, aby przez pewien czas zniknęła z rancza. Gregorio planuje przejęcie El Talisman. Pedro wraca do domu Mariany z dowodem, że jej pieniądze czekają na nią nietknięte, a on niczego jej nie ukradł. Zapewnia, że w ich związku nigdy nie było miłości, jedynie przyjaźń i prosi, aby nie komplikowała jego stosunków z Camilą.

Emisja od wtorku do piątku o godz. 16:00 na kanale TELE 5.

Materiały Tele5Comments

 1. hej
  czy wie moze ktos gdzie mozna Talisman na necie obejzec?
  Na Anyfiles jest tylko do 90 odc.
  prosze o pomo

  1. Nie wiem ale na Pulsie emitują

   1. na Tele 5

    nigdzie nie ma więcej niż 90 chyba że chcesz bez polskiego tłumaczenia

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.