„El Talismán” – Odc. 94-98

Odcinek 94/101: Elvira wyznaje Pedro, dlaczego Camila poślubiła Antonio. Gdy Pedro odwiedza Alcatraz wraz z Lucrecią, próbuje odszukać dowody rzeczowe,

Odcinek 94/101: Elvira wyznaje Pedro, dlaczego Camila poślubiła Antonio. Gdy Pedro odwiedza Alcatraz wraz z Lucrecią, próbuje odszukać dowody rzeczowe, które obciążają Elvirę. Pancho odnajduje go w pokoju i wyprowadza, a wtedy Pedro próbuje przepytać go w sprawie śmierci Mariany. Chłopak robi się bardzo nerwowy. Gregorio czuje się z każdym dniem coraz gorzej. Podejrzewa, że syn truje go. Dzwoni również do Jaimego i oskarża o udział w tym procederze. Fałszywy lekarz postanawia uciec z miasteczka. Elvira przerywa ceremonię zaślubin Manuela i Marii, aby powiedzieć córce, że Pedro zna całą prawdę. Camila obawia się o bezpieczeństwo ukochanego.

Odcinek 95: Antonio zamyka Camilę w domu. Następnie idzie do pokoju Gregorio z zamiarem zastrzelenia ojca. Wyznaje, że wiedział, iż nie jest jego biologicznym synem i truł go od dłuższego czasu. Wszystko po to, aby przejąć ranczo. Nakazuje Jaimiemu, aby wstrzyknął ojcu truciznę, która go sparaliżuje. Antonio mówi Camili, że ojciec miał wylew. Gdy Pedro z Lucrecją odwiedzają Alcatraz, Camila jest zmuszona ogłosić, że spodziewa się dziecka z Antonio. Lucrecia obiecuje Pedro, że się zmieni. W głębi duszy wie jednak, że to kłamstwo. Sara wciąż zadręcza się, że Gabriel nie chce się z nią ożenić. Postanawia zajść w ciążę. Genoveva odradza jej ten pomysł. Kiedy Lucrecia poniża Sarę w obecności Gabriela, chłopak wstawia się za dziewczyną i oświadcza, że ożeni się z ukochaną. Ojciec Sebastian rozmawia z Gabrielem na temat jego planów. Mówi, że nie udzieli młodym ślubu, jeśli Gabriel nie będzie pewny swojej decyzji. Doris zdobywa kilka cennych informacji na temat podłych czynów Antonio.

Odcinek 96: Pedro gratuluje Camili z powodu ciąży. Daje jej do zrozumienia, że zna prawdę. Antonio oznajmia wszystkim, że Gregorio doznał wylewu i jest całkowicie sparaliżowany. Lucrecia żąda od brata wyjaśnień. W tym czasie Pedro ma okazję porozmawiać z Camilą na osobności. Pyta, gdzie Antonio mógł ukryć dowody rzeczowe świadczące przeciwko Elvirze. Camila uważa, że to Valentin trzyma je w zamknięciu. Do grona młodych dołącza Elvira. Pedro prosi ją, żeby zajęła czymś Antonio, w tym czasie on sam będzie mógł poszukać fiolek. Gabriel chce ożenić się z Sarą, choć dziewczyna nie naciska go. Ojciec Sebastian zgadza się udzielić im sakramentu. Doris dowiaduje się o stanie zdrowia Gregorio od Lucasa. Idzie odwiedzić kochanka. Oświadcza, że pobiorą się, nawet jeśli Gregorio tego nie chce. Lucrecia odwiedza ojca i prosi go, aby wyzdrowiał, ponieważ bardzo go kocha. Gregorio żałuje, że nie okazywał do tej pory córce więcej czułości. Pancho spotyka Jaimiego i dowiaduje się o ciężkim stanie ojca.

Odcinek 97: Valentin i Cheo wchodzą do pokoju, który przeszukiwał Pedro. Valentin chce wypróbować nowy pistolet. Odgłos wystrzałów niepokoi wszystkich mieszkańców rancza. Pedro spotyka się z Camilą. Opowiada jej o swoim planie. Chce zorganizować huczne wesele Gabriela i Sary, zaprosić na nie wszystkich, a w tym czasie przeszukać ranczo Alcatraz. Camila mówi matce, że nie chce dłużej ukrywać prawdy. Lucrecia znajduje sposób, aby porozumieć się z ojcem. Dowiaduje się, że to Antonio doprowadził go do takiego stanu. Następnie Gregoria odwiedza Elvira. Poniża chorego i bije go po twarzy. Pancho obiecuje ojcu, że znajdzie najlepszego lekarza, który wyleczy go. Jaime ostrzega Antonio, aby zwrócił uwagę na Pancho. Tracy pociesza Pancho.

Odcinek 98: Pedro prosi Genovevę i Tomasa, aby wzięli ślub tego samego dnia co Sara i Gabriel. Ma nadzieję, że Antonio nie opuści wesela najlepszej przyjaciółki swojej żony. Wtedy Pedro będzie mógł przeszukać ranczo. Jednak Elvira zdradza Antoniowi plan, który opracował Pedro. Pancho podejrzewa, że zastrzyki, które otrzymuje Gregorio, źle wpływają na jego zdrowie. Zamienia więc fiolki, podkładając niegroźne witaminy w miejsce trucizny. Uprzedza o tym Gregorio i prosi, aby nie zdradzał , że czuje się lepiej. Gregorio widzi, że chłopak naprawdę go kocha i chce coś dla niego zrobić.

Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:00 na kanale TELE 5.

Materiały Tele5 / fot. VenevisionComments

  1. dlaczego nie ma nowych streszczeń Talizmanu ?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.