Pilot telenoweli “El señor de los cielos”

Stacja Telemundo dokonała prezentacji spotu pilatożowego telenoweli “El señor de los cielos” z Rafaelem Amayą w roli głównej. Produkcja jest

Stacja Telemundo dokonała prezentacji spotu pilatożowego telenoweli “El señor de los cielos” z Rafaelem Amayą w roli głównej. Produkcja jest jednym z ważniejszych projektów dla amerykańskiej stacji na ten rok.

Przypomnijmy, że historia skupia się na postaci Damiana Torresa, biednego mężczyzny, który dzięki odwadze i determinacji awansuje ze zwykłego rolnika na jednego z najbogatszych mężczyzn na świecie, potężnego przemytnika narkotyków, poszukiwanego przez DEA. Aby zachować pozory i nie dać się zpałać, Damián wrócić do korzeni i schować się za twarzą biedaka, jakim był wcześniej. Szybko jednak pojmuje, że z raz objętej drogi nie można zawrócić, a niebezpieczeństwo na stałe wpisało się w jego życie.

[tabs tab1=”Trailer”]

[tab id=1]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Nie jestem taką fanatyczką telenowel jak ty i nie interesuje się wszystkim więc mogłam nie wiedzieć!!!
    Skoro tak jest to bez sensu, dopiero co była Królowa a już Króla mają… idiotyzm. Może jeszcze ta sama historia będzie???

  2. przeciez pisali ze jest to meska wersja kobiety z poludnia!!!!!!!!!!!!!

  3. Fajnie że Rafa dostał główną rolę ale z drugiej strony ta produkcja strasznie przypomina mi Królową Południa tylko w wydaniu męskim i to mi się nie podoba.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.