Głosowanie na Premios Tu Mundo rozpoczęte!

Podążając śladem innych telewizji, Telemundo także postanowiła nagradzać aktorów i telenowele własnej wytwórni. Pierwsza gala Premios Tu Mundo będzie miała

Podążając śladem innych telewizji, Telemundo także postanowiła nagradzać aktorów i telenowele własnej wytwórni. Pierwsza gala Premios Tu Mundo będzie miała miejsce w Miami 30 sierpnia i poprowadzi ją znany meksykański aktor Rafael Amaya (“Ktoś Cię obserwuje”).

24 kategorie, a w każdej po 5 nominowanych – taki zestaw proponuje Telemundo, dla każdego, kto zdecyduje się wziąć udział w głosowaniu. A to rozpoczyna się już dzisiaj i potrwa do 17 sierpnia. Co ciekawe… nie ma limitu głosów!

Oprócz tradycyjnych kategorii typu najlepsza telenowela, ulubiony/a protagonista/ka czy najlepszy/a antagonista/ka, Telemundo proponuje także te dość oryginalne jak np. najlepszy duet, największy pech czy… co za pocałunek!

W szranki o tytuł najlepszej telenoweli startują “Pokojówka na Manhattanie”, “Mi corazón insiste”, “Dom po sąsiedzku”, “Królowa Południa” i “Corazón valiente”.

Swoje głosy można oddawać na tej stronie: www.premiostumundo.com w zakładce ‘Votos’. Bawicie się?Comments

  1. corazon valiente!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Ja glosuje codziennie, 3 razy dziennie ;D (Na serio. I ciagle na tych samych!)

  3. Uważam, że najlepszą telą powinna zostać La Reina del Sur, najlpeszą protagonistką Kate del Castillo, najlepszym protagonistą Gabriel Porras, najlepszą villaną Aylin Mujica, najlepszym villanem David Chocarro.

  4. La Casa de al Lado , Maritza Rodriguez ;)

  5. corazon valiente !!!!

  6. Zajebiście!!! Świetny pomysł!!! Oby tą galę zamieścili potem na youtube. Zaraz zagłosuję…

  7. zagłosuje chociaż nie jestem obiektywna z tych telek tylko pokojówkę oglądam

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.