Pierwsze zdjęcie obsady “Lo imperdonable”

Polscy widzowie niebawem pożegnają ze szklanych ekranów Ivana Sáncheza (Hernana z “Burzy”) i powitają Anę Brendę Contreras (w telenoweli “Dzikie

Polscy widzowie niebawem pożegnają ze szklanych ekranów Ivana Sáncheza (Hernana z “Burzy”) i powitają Anę Brendę Contreras (w telenoweli “Dzikie serce”), tymczasem meksykańscy będą oglądać ich obu w nowej produkcji Salvadora Mejíi Alejandre pod tytułem “Lo imperdonable”. Producent, protagoniści oraz kilku aktorów z obsady spotkało się wczoraj, żeby omówić istotne szczegóły przed rozpoczęciem zdjęć. Pierwszy klaps na planie telenoweli padanie już w najbliższy poniedziałek. Wstępna data premiery telewizyjnej zapowiedziana jest na 27 kwietnia.

Salvador Mejía zamieścił na swoim Twitterze ekskluzywne zdjęcie, na którym stoi otoczony aktorami swojej nowej produkcji. Znaleźli się na nim Grettel Valdez, Alicia Machado, Juan Ferrara, Sebastián Zurita, Claudia Ramírez oraz Iván Sánchez i Ana Brenda Contreras.

fot. Twitter
fot. Twitter


Comments

  1. Tej jesieni TV4 zapewne emitować bedzie Lo que la vida me robo i 2 premiere stawiam na La Gate lub Hasta el fin del Mundo natomiast tak jak napisał Dawid wcześniej jesień 2016 zapewne będą Que te perdone Dios i Lo imperdonable o nie ukrywając, ale to będą najwieksze hity w 2015 roku Televisy

  2. Protagonista do mnie nie przemawia, ale chciałabym zobaczyć w Polsce ze względu na Breco:)

  3. Może w końcu Mejia zrobi hit:-)

  4. Czuję, że to będzie jedna z najlepszych produkcji Televisy z 2015 roku obok QTPD. Obyśmy się doczekali tych dwóch telek jesienią 2016. :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.