Wczoraj w meksykańskim mieście Taxco, stan Guerrero. Rozpoczęto nagrywanie zdjęć do “La otra cara del alma”, nowej produkcji TV Azteca. Grająca główną rolę Gabriela Spanic (“Kraina namiętności”) zdradziła, że była bardzo podekscytowana pierwszym dniem pracy na planie. “Mnóstwo pozytywnych wibracji towarzyszyło nam podczas nagrywania scen. Dzięki Bogu, wszystko będzie spektakularne. Kocham całą moją ekipę” – wyznała na Twitterze.

Za pośrednictwem swojego konta społecznościowego, Gaby na bieżąco informowała fanów o tym co dzieje się podczas pierwszego dnia nagrań. “Dziękuje wszystkim moim kolegom, jesteście cudowni. To dzięki wam wszystko tak świetnie działa. Taxco jest tak samo piękne, jak jego mieszkańcy” –  dodała na koniec gwiazda.

Wczoraj pierwszy raz na planie spotkali się także Michelle Vieth (“Nie igraj z aniołem”) i Jorge Alberti (“Emperatriz”), którzy w telenoweli grają parę zakochanych. Cały czas wydłuża się lista nazwisk aktorów potwierdzonych w nowej produkcji. Ostatnio dołączyli do niej m.in. Melissa Barrera, Esmeralda Ugalde, Cecilia Piñeiro, Saby Kamalich, Ramiro Huerta, Amaranta Ruiz i Sergio Bonilla.

“La otra cara del alma” na antenie TV Azteca już od 6 listopada. Tego nie można przegapić.

[tabs tab1=”Galeria”]

[tab id=1]

[/tab]

[/tabs]


9 KOMENTARZE

  1. Mnie się wydaje, że nasze stacje mają jakieś układy z Televisą i Telemundo, a z Azteką nie i dlatego nic nie puszczają :( a szkoda, bo właśnie ta stacja robi super telki, nowoczesne, które idą z biegiem czasu. Ale widać nasz kraj jak zwykle zostaje w tyle… Warto znać języki i oglądać fajne telki w oryginale :) pozdrawiam wszystkich fanów Gaby, której jestem wierna od 14 lat :D:D:D

  2. właśnie azteca ma tyle hitów a w polsce nie puszczą nic dziady,stacje chyba oszczędzają za evę lunę nic nie ma i za teresę też wkurzające to…a propo jakie zakończenie wam teresy najbardziej się podobało?mnie jednak to co było w telewzji teresa w końcu zrozumiała swoje błędy i arturo jej wybaczył

    • żadnych telek z azteki nie puszczają;/ a wielka szkoda :(
      co do Teresy podobało mi się zakończenie w którym godzi się z Arturo, ale także to w którym jest zła :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.