W jeansowych spodniach i koszuli, kowbojkach i kapeluszach kolumbijskie aktorki Paola Rey i Natasha Klauss odtańczyły choreografię do „¿Quién es ese hombre?”. To prezent dedykowany widzom popularnej telenoweli „Gorzka zemsta”, w której obie grały główne role.

„Po długim oczekiwaniu, z miłości do was i na waszą prośbę. Obyście bawili się tak świetnie jak my i nie zapomnieli o tym pięknym serialu” – dopisała Klauss tuż pod nagraniem wideo.

„Gorzka zemsta” opowiada o losach braci Guerrero, szukających zemsty na rodzinie Reyes, którą obwiniają o śmierć jedynej siostry Libii. Telenowela była przed laty emitowana z powodzeniem przez telewizję TVN. Obecnie można ją obejrzeć na platformie Netflix (konieczna jest jednak zmiana profilu językowego na angielski). Tymczasem na Player.pl dostępny jest jej remake o tytule „W obronie honoru”.


2 KOMENTARZE

  1. „Gorzka zemsta” opowiada o losach braci Guerrero, szukających zemsty na rodzinie Reyes, którą obwiniają o śmierć jedynej siostry Libii.

    Coś z nazwiskami nie wyszło. Wdarł się błąd;) powinno być

    „Gorzka zemsta” opowiada o losach braci REYES, szukających zemsty na rodzinie ELIZONDO, którą obwiniają o śmierć jedynej siostry Libii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.