W kolejnych odcinkach „Kobiety w lustrze” (odc. 88-90)

Odcinek 88/150: Xiomara musi opuścić dom Muttich. Ginger znajduje dla Nino kąt w akademii. Bárbara oskarża Maritzę o odcięcie jej

Odcinek 88/150: Xiomara musi opuścić dom Muttich. Ginger znajduje dla Nino kąt w akademii. Bárbara oskarża Maritzę o odcięcie jej tlenu. Juliana pragnie pomóc Marcosowi i jego firmie, wymyślając nową formułę, lecz zamierza działać w sekrecie. Giselle donosi Marcosowi, że to Maritza powiedziała Antonii o fałszywej ciąży Xiomary. Alberto zwraca akcje Gabrielowi oraz składa wypowiedzenie. Giselle wyznaje Antonii, że spodziewa się dziecka Charliego.

Odcinek 89: Juliana i Marcos zdobywają się na szczerą rozmowę sam na sam. Juliana wyznaje mu miłość, ale on ją odrzuca i proponuje, aby pozostali przyjaciółmi. Romero odkrywa, że Alberto i Bárbara są kochankami. Juliana zamierza zmienić swój wygląd i prosi matkę o kilka rad. Alberto wpłaca kaucję za wolność Bárbary. Ginger próbuje odzyskać Nino. Marcos przynosi Julianie bukiet kwiatów.

Odcinek 90: Regina z zaniepokojeniem przygląda się rozmowie córki z Marcosem. Marcos jest zdumiony faktem, że Juliana jest córką Reginy. Gabriel niespodziewanie spotyka Xiomarę w mieszkaniu Alberto. Zarzuca im, że spiskowali przeciwko niemu. Do tego znajduje pistolet i czarną rękawiczkę. Alberto siłą wyrzuca go ze swojego domu. Charlie prosi Luzmę, żeby została jego narzeczoną. Regina obawia się, że jej córka przespała się z Marcosem. Pedro uderza Charliego w głowę pałą. Tapia uspokaja Reginę, mówiąc, że Marcos i Antonia są adoptowanymi dziećmi Gabriela. Antonia i Luzmila odwożą Charliego do szpitala. Na miejscu Luzmila odkrywa, że Charlie jest ojcem dziecka Giselle. Regina wyznaje Julianie, że miłością jej życia jest Gabriel.

Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 14:30 w TV Puls.

Materiały novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.