W kolejnych odcinkach “Kobiety w lustrze” (odc. 91-95)

Odcinek 91/150: Policja przeszukuje pokój Ginger w poszukiwaniu Pedro. Juliana wypytuje matkę o jej relacje z Gabrielem. Marcos mówi ojcu,

Odcinek 91/150: Policja przeszukuje pokój Ginger w poszukiwaniu Pedro. Juliana wypytuje matkę o jej relacje z Gabrielem. Marcos mówi ojcu, że Juliana jest córką Reginy. Policja znajduje w mieszkaniu Alberto pistolet i rękawicę. Alberto dowiaduje się, że Juliana została spadkobierczynią fortuny Juana Tobíasa. Marcos prosi Maritzę o kolejną szansę. Xiomara robi im zdjęcie, gdy się całują i zamierza wykorzystać je przeciwko mężowi. Alberto zostaje aresztowany przez policję.

Odcinek 92: Maritza zostaje spoliczkowana przez Xiomarę. Marcos staje w obronie ukochanej. Andrade potwierdza Gabrielowi, że Alberto i Bárbara są kochankami. Maritza odtrąca Marcosa, mimo jego usilnych błagań. Wiadomość o ucieczce Bárbary ze szpitala trafia do mediów. Duch Mercedes dodaje animuszu Julianie i przestrzega ją przed zbiciem lustra. Bárbara kontaktuje się telefonicznie z Gabrielem, aby mu zagrozić. Alberto odnajduje Julianę.

Odcinek 93: Alberto próbuje negocjować z Julianą. Bárbara grozi Gabrielowi śmiercią. Alberto zostaje porwany przez ludzi Gabriela. Andrade podejrzewa, że Marcos jest poszukiwanym zabójcą. Juliana obdarowuje Marcosa formułą, która pomoże jego firmie wyjść z kryzysu. Mężczyzna odwdzięcza się jej pocałunkiem. Andrade zostaje postrzelony, gdy próbuje zdemaskować osobę, która celu z pistoletu do Maritzy. Bárbara zdejmuje bandaże i chce zobaczyć swoje odbicie w lustrze.

Odcinek 94: Bárbara wpada w histerię na widok swojej twarzy. Pragnie popełnić samobójstw, lecz wspomnienie o zaczarowanym lustrze Maritzy odciąga ją od tego zamiaru. Postanawia je wykraść przy pomocy Romero. Xiomara zapewnia Alberta, że choć śledziła Maritzę, to nie ona mierzyła do niej z broni. Marcos i Gabriel dowiadują się, że Alberto wykupił akcji Marbelli. Marcos myśli, że Maritza jest kochanką Alberta. Pedro wykrada zaczarowane zwierciadło w zamian za sowitą zapłatę od Romero. Antonia proponuje Nino, żeby wyjechali do Europy. Bárbara przegląda się w zaczarowanym lustrze.

Odcinek 95: Bárbara jest zła, że zaczarowane zwierciadło nie zwróciło jej urody. Maritza zdradza Muttim, że nowym prezesem firmy będzie Juliana. Nino nie przyjmuje zaproszenia Antonii. Bárbara planuje zmusić Maritzę, aby opowiedziała jej więcej o sekretach zwierciadła. Maritza zapewnia Marcosa, że nic ją nie łączy z Albertem. Nino niespodziewanie oświadcza się Antonii. Romero porywa Maritzę. Pedro przygląda się całej sytuacji. Szofer Gabriela widzi jak Xiomara próbuje pozbyć się broni. Bárbara szantażuje Maritzę, aby zmusić ją do wyjawienia tajemnicy zaczarowanego lustra. Następnie przykłada dłoń do zwierciadła i życzy sobie, aby zamieniło ją w Maritzę Ferrer. Tym sposobem Maritza na powrót staje się Julianą, a Bárbara przemienia się w nową Maritzę Ferrer.

Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 14:30 w TV Puls.

Materiały novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.