W kolejnych odcinkach “Kobiety w lustrze” (odc. 101-105)

Odcinek 101/150:Fałszywa Maritza zgadza się spędzić noc z Marcosem. Juliana próbuje przekonać Romero, że Bárbara jest podłą kobietą i powinna

Odcinek 101/150:Fałszywa Maritza zgadza się spędzić noc z Marcosem. Juliana próbuje przekonać Romero, że Bárbara jest podłą kobietą i powinna trafić do szpitala. Gabriel cieszy się na wieść o ślubie syna. Luzmila podejrzewa, że za zniknięciem lustra czai się coś niedobrego. Fałszywa Maritza oznajmia Alberto, że ma ochotę na seks. Marcos prosi Xiomarę, aby podpisała dokumenty rozwodowe. Ona żąda w zamian połowy jego majątku. Pedro ostrzega fałszywą Maritzę, że Juliana i Romero próbują zastawić na nią pułapkę.

Odcinek 102: Bárbara popycha Julianę w stronę lustra, a to roztrzaskuje się na kawałki. Marcos nie akceptuje warunków Xiomary. Tapia postanawia zmienić swój wygląd dla Reginy, ale ona nie docenia jego starań i śmieje mu się w twarz. Mercedes przypomina Julianie, że najgorsze jeszcze nie nadeszło. Juliana dziękuje Bárbarze, że uwolniła ją od zaklęcia. Marcos i Gabriel radzą się adwokata w sprawie rozwodu z Xiomarą. Bárbara zamierza zagarnąć spadek oraz fotel prezesa w firmie Marbella, jakie należą się Julianie. Antonia przyjmuje oświadczyny Pedra i chce z nim wyjechać do Europy.

Odcinek 103: Marcos prosi Julianę, żeby została świadkiem na jego ślubie z Maritzą. Gabriel nie chce więcej widywać się z Reginą. Bárbara traci panowanie nad sobą, gdy Marcos zaczyna opowiadać jej swoją historię z Xiomarą. Marcos nie ukrywa, że zachowanie Maritzy od pewnego czasu jest dla niego niezrozumiałe. Nino słyszy jak Antonia mówi Charliemu, że nie chce wyjeżdżać do Europy bez Nino. Luzmila dochodzi do wniosku, że Maritza nie jest Julianą. Bárbara, przeobrażona w Maritzę, składa wizytę Xiomarze, aby zmusić ją do podpisania papierów rozwodowych z Marcosem. Regina dowiaduje się, że Juliana i Maritza były jedną osobą – jej córką.

Odcinek 104: Bárbara nie chce, żeby Marcos zobaczył jej prawdziwą twarz i ukrywa się w łazience. Czuje się ponownie oszukana przez Julianę, dlatego przy najbliższej okazji, próbuje uciec z domu. Morderca podąża jej śladem. Juliana pragnie wyznać prawdę Marcosowi, ale on jest zbyt zajęty poszukiwaniami Maritzy. Razem idą do lasu w poszukiwaniu Maritzy. Kiedy Juliana upada i zostaje ranna, Marcos zabiera ją z powrotem do domu. Wtedy dziewczyna zbiera się na odwagę i oznajmia mu, że ona jest Maritzą Ferrer. Ale Marcos myśli, że to kolejne kłamstwo i wychodzi szukać Maritzy.

Odcinek 105: Bárbara jest gotowa zabić Julianę, ale Romero wstrzymuje jej zapędy. Alberto myśli, że Xiomara postradała zmysły, gdy ta zapewnia go, że Bárbara jest Maritzą Ferrer. Luzmila niepokoi się, gdy Marcos mówi jej, że spotkał Maritzę i Julianę razem. Xiomara opowiada Albertowi o dawnej przyjaźni z Bárbarą oraz ich wspólnych planach. Juliana zgadza się oddać Bárbarze cały spadek po Juanie Tobíasie, jeśli oszczędzi jej matkę oraz zwróci jej wolność. Ginger odkrywa, że Gabriel jest ojcem Juliany.

Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 14:30 w TV Puls.

Materiały novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.