Telemundo planuje nową wersję “Gorzkiej zemsty”

Historia trójki braci i trzech sióstr, która pomogła Telemundo zasłynąć na międzynarodowym rynku ponownie trafiła na stół producentów. Chociaż nowa

Historia trójki braci i trzech sióstr, która pomogła Telemundo zasłynąć na międzynarodowym rynku ponownie trafiła na stół producentów. Chociaż nowa wersja “Gorzkiej zemsty” jest jeszcze w powijakach, pojawiły się pierwsze potwierdzone nazwiska aktorów.

Z szóstki aktorów, protagonistów “Tierra de Reyes” (roboczy tytuł), znamy czworo. Są nimi: Aarón Díaz (“El Talismán”), Gonzalo García Vivanco, Scarlet Gruber i Ana Lorena Sánchez. Wciąż nie wybrano jeszcze głównej pary, odpowiedników Juana i Normy w wersji z 2003 roku. Pojawiły się natomiast nazwiska aktorów, którzy zagrają antagonistów w tej historii: Fabián Ríos (“Dziedzictwo del Monte”) i Cynthia Olavarría (“Ktoś Cię obserwuje”). Fabián wcieli się w postać zaborczego męża Sofíi, głównej bohaterki, zaś Cynthia zagra diaboliczną Isadorę.

Zdjęcia do telenoweli ruszają już we wrześniu. Wiadomo, że premierowy odcinek zostanie wyemitowany po zakończeniu emisji “Reina de corazones”.


Comments

 1. O tak, nikt i nic nie przebije najlepszej i jedynej w swoim rodzaju Gorzkiej Zemsty <3 Tęsknie strasznie…

 2. Ktokolwiek by nie zagrał, nie wyobrażam sobie nikogo innego w roli Franco i Sary niż Michel i Natasha. Uwielbiałam tą parę i ten wątek. Anę Lorene właśnie oglądam w Cosita Linda i jakoś mi nie pasuje na odpowiedniczkę Sary. Oprócz niej występuje tam też Scarlet, która ma grać Jimenę.

  A co do powtórki Gorzkiej zemsty to też bym bardzo chciała. :D

 3. Jestem pewien,że remake nie prześcignie oryginału-Ba!może nie wyjść Telemundo.
  Odchodząc od tematu Telemundo jestem bardzo ciekawy nowej telenoweli Salvadora Mejii Alejandre-moim zdaniem jego produkcja ma szansę na sukces ale pod jednym warunkiem-że zrezygnuje z Liliany Abud która mizernie pisze scenariusze i wydaję mi się że za klęskę LT nie należy winić tylko Salvadora tylko także inne osoby.

 4. Wiecie gdzie można oglądać Canal de las estrellas w HD?
  Aby faktycznie był znaczek HD na wyświetlaczu, a nie tylko informacja obok niego. Na wszystkich stronach jest zwykła jakość.

 5. TA TELENOWELA BYLA CHICIOREM GORZKA ZEMSTA NUMBER 1 :) I NIESTETY NIE POBIJE JEJ NOWA PRODUKCJA TELEMUNDO :( NEICH WEZNA SIE ZA NOWE PRODUCKJCE .A TAK A PROPO NIECH , TV 7 LUB TV PULS ,ALBO INNA STACJA WYEMITUJE TELENOWELE GORZKA ZEMSTA WIDOWNIA GWARANTOWANA :)

 6. Telemundo pożera swój własny ogon… :/

 7. Już z góry uważam że ta wersja nie pobije pierwowzoru.
  Gorzka Zemsta było fenomenem z tego względu że była genialna obsada. Każda osoba fantastycznie odgrywała swoją postać. Sądzę że aktorom wymienionym powyżej nie uda się dorównać kolumbijskiemu hitowi z 2003r. z tego względu że nie są tak doświadczeni jak aktorzy grający w pierwszej wersji.

 8. To była świetna telenowela z boską obsadą oby udało im się tego nie popsuć.W nowej wersji obsada mi się podoba Aaron i Gonzalo ciacha,Fabiana i Cynthię też lubię nie znam tylko tej Any i Scarlet.

 9. Nie podoba mi się obsada nic a nic. Czarno to widzę… :(

 10. o jeee, mogliby powtorzyc Gorzka zemste na tvn7 to byla super telka

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.