Najpopularniejszy obecnie w Kolumbii 60-odcinkowy serial pt. “Niewolnica Victoria” (oryg. La esclava blanca) został już sprzedany do ponad 20 krajów, w tym także do Polski (emisja od 13 kwietnia w TV Puls). To ambitna, kostiumowa produkcja, nakręcona w całości w plenerach, której akcja rozgrywa się w XIX Wieku. W tytułową rolę Víctorii wciela się Nerea Camacho, najmłodsza w historii zdobywczyni nagrody Goya za film “Camino”. W obsadzie znaleźli się m.in. Miguel de Miguel (serial “Królowa Południa”), Luciano D’Alessandro (telenowela “Strumień namiętności”), Natasha Klauss (telenowela “Gorzka zemsta”) i zawsze znakomity Andrés Parra (serial “Pablo Escobar: El patrón del mal”).

[tabs tab1=”Niewolnica Victoria – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


6 KOMENTARZE

  1. Kiedyś mieliśmy Niewolnicę Isaurę wtedy był to superhit.Dochodziło do tego że w czasie emisji opustostoszały ulice.Na dodatek powstawały komitety które zbierały pieniądze na uwolnienie Isaury.Póżniej powstała druga wersja tego serialu.Nie był on dostępny dla wszystkich ponieważ serial był emitowany na nieistniejącej dziś Romantice.I dobrze się stało że TVP sięgła po ten temat.Bardzo barwny i raczej realistyczny scenariusz..Oglądam już seriale L 15 lat i tak wszcząsającej sceny nie widziałem.kiedy to biały bandyta morduje strzałem z pistoletu niewinne jeszcze dziecko.

  2. Kolejny mdły gniot….TV PULS najwyraźniej ma problemy finansowe skoro zakupuje taniochy kiepskie sprzed 6- 5 lata ,których nikt nie chciał oglądać…Przykre

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.