La mujer en el espejo

Juliana Soler czuje, że jest skazana na samotność, a prawdziwa miłość wydaje jej się czymś nieosiągalnym. Jest skromna, czarująca i

Juliana Soler czuje, że jest skazana na samotność, a prawdziwa miłość wydaje jej się czymś nieosiągalnym. Jest skromna, czarująca i inteligentna, ale niestety jest też brzydka… Pomimo to przeznaczenie daje jej drugą szansę. Wszystko dzięki zaklęciu, które jej ciotka Mercedes ukryła w lustrze. Magia odmienia jej życie. Dzięki czarom Juliana przemienia się w olśniewająco piękną kobietę. Niestety zaklęcie działa tylko w dzień. Prawdziwy wygląd dziewczyny powraca wraz z zapadnięciem zmroku. Od tego momentu kobieta zaczyna prowadzić podwójne życie.

Teraz, jako Maritza Ferrer, podejmuje prace w firmie Mutti. Tutaj doświadczy zazdrości i zawiści, ale uda jej się również znaleźć miłość u boku Marcosa. Mężczyzna marzeń jest adoptowanym synem właściciela firmy. Dziewczyna nie podejrzewa, że jej prawdziwym ojcem jest właśnie Gabriel Mutti – jej szef i zarazem przyrodni ojciec Marcosa.

Martiza Ferrer będzie musiała stawić czoła licznym przeciwnościom losu. Ambitna i bezwzględna Barbara Montesinos, która jest w stanie zrobić wszystko, by przejąć kontrolę nad fortuną Muttich, z pomocą swojego kochanka Alberto, uknuje przeciw niej intrygę. Efektem jej gierek Martiza zostanie niesłusznie oskarżona o skandalizujące oszustwo, za które grozi jej aresztowanie. Mimo że Juliana jest niewinna, sytuacja zmusza ją do odejścia z pracy i ukrywania się. Tuż po rezygnacji z kariery kobieta ulega tragicznemu wypadkowi, dzięki któremu wszyscy myślą, że umarła. W międzyczasie jej matka przypadkiem tłucze magiczne lustro, co sprawia, że piękna Markiza znika bezpowrotnie. Szczęśliwie ocalała z wypadku, znów jako skromna Juliana, wyjeżdża i zaczyna nowe życie.

Wychodzi za mąż za majętnego człowieka, który nie długo po ślubie umiera pozostawiając jej ogromna fortunę. Za odziedziczony majątek decyduje się wykupić większość udziałów w Mutti. Dzięki temu może powrócić do firmy i zemścić się na swoich prześladowcach. Jednak jej główną intencją jest ponowne spotkanie z ukochanym. Tym razem Marcos, będzie musiał zaakceptować jej prawdziwy wizerunek i pokochać Julianę taką, jaką jest naprawdę.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]
POLSKI TYTUŁ: Kobieta w lustrze
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Kolumbia/USA, 2004
LICZBA ODCINKÓW: 151

SCENARIUSZ: Consuelo Garrido
REŻYSERIA: Rodolfo Hoyos, Ricardo Suárez
PRODUCENT: Hugo León Ferrer

OBSADA: Paola Rey (Juliana/Maritza), Juan Alfonso Baptista (Marcos), Gabriela Vergara (Bárbara), Natasha Klauss (Luzmila), Paulo César Quevedo (Alberto), Rossana Fernández Maldonado (Xiomara), Andrés Felipe Martínez (Paco Tapia), Kristina Lilley (Regina), Gloria Gómez (Mercedes), Javier Gómez (Gabriel), Sandra Beltran (Antonia), Marcelo Buquet (Juan Tobias), Raul Gutierrez (Romero), Sebastian Boscán (Pedro), Pedro Moreno (Nino), Alfredo Ahnert (Charlie), Natalia Bedoya (Ginger), Xilena Aycardi (Venesa) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Mariana Suárez & Edgar Amaya – La mujer en el espejo
[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]


[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Marcos <3

  2. Paola Rey przepiękna <3

  3. Moje ulubione postaci z tej telki to Luzmila czyli Natasha Klauss i genialna Barbara Montesinos w wykonaniu Gabrieli Vergari:-)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.