Padł pierwszy klaps na planie "Me declaro culpable" | novela.pl

Padł pierwszy klaps na planie “Me declaro culpable”

novela.pl 25 sierpnia 2017 16

Daniela Castro i Juan Soler protagonistami “Me declaro culpable”, nowej telenoweli Angelli Nesmy Mediny, producentki “Trzy razy Ana”

Padł pierwszy klaps na planie “Me declaro culpable”

Obsada oraz ekipa produkcyjna nowej telenoweli Televisy pt. “Me declaro culpable” zebrały się wczoraj, aby oficjalnie zainicjować zdjęcia. Producentka Angelli Nesma Medina (“Trzy razy Ana”) zaprezentowała mediom aktorów zaangażowanych do udziału w jej nowym projekcie. W pierwszym rzędzie stanęli protagoniści, Daniela Castro (“Za głosem serca”) oraz Juan Soler (“Kiedy się zakocham”). Aktor wrócił do studia w San Ángel po krótkiej przygodzie z Aztecą, z którą nakręcił “Nada personal”, i zastąpił typowanego wcześniej do głównej roli Guya Eckera.

Na czele obsady znaleźli się również Enrique Rocha (“Włoska narzeczona”), Mayrín Villanueva (“Kobiety w czerni”) i Ramiro Fumazoni (“Trzy razy Ana”). Towarzyszyć im będą Sabine Moussier (“Otchłań namiętności”), Pedro Moreno (“Trzy razy Ana”), Lisset (“Za głosem serca”), Alejandra García (“Za głosem serca”) czy Arleth Pacheco (“Dzikie serce”).

“Me declaro culpable” jest remakiem argentyńskiej telenoweli “Por amarte así”. Jednym z tematów podejmowanych przez twórców formatu jest eutanazja. W trakcie prezentacji, tak producentka, jak i aktorzy, byli pytani o swój stosunek do uśmiercania osób nieuleczalnie chorych. Nesma Medina z pewnością siebie odpowiedziała, że wyraziłaby na nią zgodę. “Wolę umrzeć godnie, spokojnie. Jeśli zapadnę na nieuleczalną chorobę i będą podtrzymywać moje życie rurkami i respiratorem, niech w odpowiednim momencie mnie od nich odłączą” – zacytował dziennik “El Universal”. “Jestem absolutnie za eutanazją. Prawo nie może godzić w godność człowieka” – dodał Juan Soler.

Premiera telenoweli w Meksyku zapowiedziana jest na 6 listopada. Przewidywana liczba odcinków wynosi 92.

16 komentarzy »

 1. Fan Internado 27 sierpnia 2017 o 11:40 - Reply

  A czy w “Me Declaro Culpable” młodszym protem będzie mój ulubieniec Juan Diego Covarrubias i oby to się okazało nie prawdą bo on nie pasuję do Iriny ja jestem fanem jego wielkiego duetu z Livią Brito i wolałbym aby ponownie zagrał z nią nowej produkcji Suarez z obsady cieszą mnie takie nazwiska jak Ramiro Fumozzi, Alejandra Garcia, Pedro Moreno i Sabine Moussier.

  • Paula 28 sierpnia 2017 o 15:35 - Reply

   Powtarzanie duetu nie jest dobrym pomysłem. Coś co raz się spodobało nie oznacza że drugi raz tez się spodoba. Jest dużo aktorów z którymi Livia nie grała a mogła by zagrać.

 2. Izulka 27 sierpnia 2017 o 01:29 - Reply

  Novelo.pl czyli kto wreszcie w tej telenoweli jest w roli protagonistów? Daniela Castro i Juan Soler czy Mayrin Villaueva i Juan Soler? Ja czytałam na meksykańskiej stronie że to Daniela Castro i Juan Soler są protami 😘

  • novela.pl 28 sierpnia 2017 o 11:13 - Reply

   Jak podała Televisa w oficjalnym komunikacie prasowym, i my w notce powyżej, protagonistami telenoweli są Juan Soler i Daniela Castro. Ale przecież protagonista nie musi być do końca telenoweli z protagonistką, i tu pojawia się rola Mayrín Villanueva.

   • Izulka 28 sierpnia 2017 o 13:11 - Reply

    Dziękuję za odpowiedź!

 3. Izulka 27 sierpnia 2017 o 01:23 - Reply

  Bardzo mocna obsada 💚 Telenowela może być ciekawa 😉 Mam nadzieję że jak najszybciej poleci w Polskiej TV 😘

 4. Helena 26 sierpnia 2017 o 07:15 - Reply

  Zapowiada się ciekawa telenowela! !!!

 5. Andzia 25 sierpnia 2017 o 19:55 - Reply

  Właśnie sie zastanawiałam kto ma złe informacje. Czyli protagoniści to Soler i Castro.

  • Paula 25 sierpnia 2017 o 20:43 - Reply

   Tak naprawdę to Juan i Mayrin są protagonistami. Daniela będzie villiana i zagra żonę Solera. Mayrin zagra ukochaną Juana.

   • Andzia 25 sierpnia 2017 o 21:44 - Reply

    Aaa, czyli takie połączenie, dzięki Paula za wyjaśnienia, bo ja ostatnio do tyłu jestem☺

 6. ZampiVanez 25 sierpnia 2017 o 17:59 - Reply

  Soler i Mayrin są protagonistami a Daniela jest villaną !

  • Samdrea 25 sierpnia 2017 o 19:46 - Reply

   Cytat z Facebooka Televisa Espectaculos: “Los actores Juan Soler y Daniela Castro protagonizaran la nueva telenovela de ‘Me Declaro Culpable'” – novela.pl nie popełniła błędu.

 7. almarosa 25 sierpnia 2017 o 17:32 - Reply

  Oni już kiedyś grali razem, a dokładnie… 21 lat temu (!)

 8. Fan RBD 25 sierpnia 2017 o 16:40 - Reply

  WOW =D Soler i Castro jak protagoniści… Ciekawe połączenie :) Miłe zaskoczenie, że Daniela gra główną bohaterkę a nie ktoś z młodego pokolenia

Komentarze »


X