„Twoja na zawsze” – Odcinek 126: Przerwany ślub

W 126. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Chuy podejmuje desperacką próbę przerwania ślubu Vanessy. Emisja 8 września 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Olvido uświadamia Iran, że Stefano usiłuje zmusić ją szantażem do ślubu. Vanessa wcale nie cieszy się ze ślubu z Rodrigiem – jej serce jest złamane, zaś rozum podpowiada, że nie zazna szczęścia u boku przyszłego męża. Tymczasem Tacho namawia Chuya, by powstrzymał Vanessę przed poślubieniem niewłaściwego mężczyzny. Diego próbuje odwieść Olvido od ulegania naciskom Stefana. Raquela oznajmia Olvido, że jej ciotka oszukuje wszystkich i jedynie udaje niewidomą. Angustias nie jest zadowolona, gdy Verónica wypytuje o Nelsona i uprowadzone dziecko Olvido. Stefano i Diego toczą zażartą dyskuję. Rufina przekonuje Chuya, aby zatrzymał ślub Vanessy i Rodriga. Mężczyzna zakłóca przebieg ceremonii i w obecności gości wyznaje Vanessie swoje uczucia.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.