„Z miłości do dziecka” od 1 lutego w Czwórce

Meksykański serial „Z miłości od dziecka” (Te doy la vida) z José Ronem, Evą Cedeńo i Jorge Salinasem od 1 lutego o godz. 16.00 w Czwórce.

Elena (w tej roli Eva Cedeño) i Ernesto (znany z telenoweli „Zakazane uczucie” Jorge Salinas) – adopcyjni rodzice sześcioletniego Nicolasa (Leonardo Herrera) – od paru lat zmagają się z białaczką chłopca. Choć stać ich na najdroższe leczenie dla dziecka, nie mogą, podobnie jak reszta rodziny, zostać dawcami szpiku, którego przeszczepu Nicolas pilnie potrzebuje. Próbując odnaleźć biologicznych rodziców Nicolasa, dowiadują się, że jego matka, Sophia wyjechała za granicę, a ojciec, Pedro (José Ron), znał Sophię tylko przelotnie i nawet nie wie, że zaszła z nim w ciążę, a po urodzeniu oddała dziecko do adopcji.

Pedro jest utalentowanym mechanikiem. Studiował inżynierię samochodową, ale przerwał naukę, by finansowo pomóc rodzinie, planuje jednak powrót na studia. Teraz naprawia auta wyścigowe i tuninguje samochody w warsztacie Nelsona, z którego córką, Giną (Daniela Perea), jest zaręczony. Kiedy zjawiają się u niego Ernesto i Elena, jest w szoku. Nie może uwierzyć że ma dziecko, ale w końcu, poruszony cierpieniem Eleny, daje się namówić na test DNA, który potwierdza jego ojcostwo. Poddaje się też badaniu na zgodność tkankową i bez wahania oddaje szpik do przeszczepu, a kiedy spotyka chłopca w szpitalu jest bardzo wzruszony.

Elena i Ernesto dziękują mu, ale jednocześnie proszą, by nie wkraczał w życie Nicolasa, na co Pedro godzi się, przekonany, że tak będzie lepiej dla chłopca, który ma już szczęśliwą rodzinę i nie ma w niej miejsca dla niego. Również Gina, wolałaby, by jej chłopak nie angażował się w relację z odnalezionym synem. Los jednak chce inaczej.

Nicolas upiera się na spotkania z dawcą, który uratował mu życie i wraz z Eleną coraz częściej widują Pedra. Między chłopcem a jego biologicznym ojcem rodzi się coraz większa sympatia i więź, co nie podoba się Ernestowi, który chce, by mechanik trzymał się z daleka od jego rodziny. Elena jest zaskoczona niewdzięcznością i uprzedzeniami męża. Stopniowo zaczyna dostrzegać jego drugą twarz, przez co zbliża się do Pedra, w którym znajduje oparcie, jakiego brak jej ze strony Ernesta. Tymczasem Pedro próbuje walczyć z uczuciami, jakie Elena budzi w nim, od chwili, kiedy ją spotkał…

Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka

Materiały CzwórkaComments

 1. Niestety zawiodłem się,bardzo nudna i smętna telka.Akcja praktycznie stoi w miejscu.Miłość po grób o sto razy lepsza.

  1. Na pewno inna.
   Do tego oryginalnie odcinki są dłuższe i wtedy akcja inaczej się rozkłada.
   Ale zapowiadają się też ciekawe wątki …
   SPOILER
   Ernesto podobno nie ma być tym za kogo się podaje.

 2. Gdzie mogę oglądać na internecie na jakiej stronie

 3. nareszcie cos nowego na tv4

 4. W końcu TV4 jakaś telka u was ;)

 5. Uwielbiam tego aktora…a film zapowiada się świetnie!!!

  1. Pewnie ogladala pani “Fiorelle”?

 6. Yey… nie mogę się doczekać :D

  1. A gdzie można obejrzeć powtórkę ??

   1. W TV chyba nie ma powtórek. Albo się obejrzy o 16, albo nie obejrzy w ogóle.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.