Padł pierwszy klaps na planie “Me declaro culpable”

Daniela Castro i Juan Soler protagonistami “Me declaro culpable”, nowej telenoweli Angelli Nesmy Mediny, producentki “Trzy razy Ana”.

Obsada oraz ekipa produkcyjna nowej telenoweli Televisy pt. “Me declaro culpable” zebrały się wczoraj, aby oficjalnie zainicjować zdjęcia. Producentka Angelli Nesma Medina (“Trzy razy Ana”) zaprezentowała mediom aktorów zaangażowanych do udziału w jej nowym projekcie. W pierwszym rzędzie stanęli protagoniści, Daniela Castro (“Za głosem serca”) oraz Juan Soler (“Kiedy się zakocham”). Aktor wrócił do studia w San Ángel po krótkiej przygodzie z Aztecą, z którą nakręcił “Nada personal”, i zastąpił typowanego wcześniej do głównej roli Guya Eckera.

Na czele obsady znaleźli się również Enrique Rocha (“Włoska narzeczona”), Mayrín Villanueva (“Kobiety w czerni”) i Ramiro Fumazoni (“Trzy razy Ana”). Towarzyszyć im będą Sabine Moussier (“Otchłań namiętności”), Pedro Moreno (“Trzy razy Ana”), Lisset (“Za głosem serca”), Alejandra García (“Za głosem serca”) czy Arleth Pacheco (“Dzikie serce”).

“Me declaro culpable” jest remakiem argentyńskiej telenoweli “Por amarte así”. Jednym z tematów podejmowanych przez twórców formatu jest eutanazja. W trakcie prezentacji, tak producentka, jak i aktorzy, byli pytani o swój stosunek do uśmiercania osób nieuleczalnie chorych. Nesma Medina z pewnością siebie odpowiedziała, że wyraziłaby na nią zgodę. “Wolę umrzeć godnie, spokojnie. Jeśli zapadnę na nieuleczalną chorobę i będą podtrzymywać moje życie rurkami i respiratorem, niech w odpowiednim momencie mnie od nich odłączą” – zacytował dziennik “El Universal”. “Jestem absolutnie za eutanazją. Prawo nie może godzić w godność człowieka” – dodał Juan Soler.

Premiera telenoweli w Meksyku zapowiedziana jest na 6 listopada. Przewidywana liczba odcinków wynosi 92.Comments

 1. Jak będzie taka jak trzy razy Ana to boska telka

 2. Fan Internado, tak w tej telenoweli będzie grał Juan Diego. 3 dni temu czytałam na meksykańskiej stronie jego wywiad i Juan Diego wyznał że zagra w “Me Declaro Cualabe” piłkarza o imieniu Paolo, który zostaje potrącony przez samochód i musi jeździć na wózku. Juan Diego powiedział też że będzie grał w dwóch produkcjach “Me Declaro Cualabe” i nowej telenoweli komediowej producenta Pedra Ortiza – “Renta congelada”. Więc raczej Juan Diego nie zagra w nowej telenoweli Lucero Suarez.

 3. A czy w “Me Declaro Culpable” młodszym protem będzie mój ulubieniec Juan Diego Covarrubias i oby to się okazało nie prawdą bo on nie pasuję do Iriny ja jestem fanem jego wielkiego duetu z Livią Brito i wolałbym aby ponownie zagrał z nią nowej produkcji Suarez z obsady cieszą mnie takie nazwiska jak Ramiro Fumozzi, Alejandra Garcia, Pedro Moreno i Sabine Moussier.

  1. Powtarzanie duetu nie jest dobrym pomysłem. Coś co raz się spodobało nie oznacza że drugi raz tez się spodoba. Jest dużo aktorów z którymi Livia nie grała a mogła by zagrać.

 4. Novelo.pl czyli kto wreszcie w tej telenoweli jest w roli protagonistów? Daniela Castro i Juan Soler czy Mayrin Villaueva i Juan Soler? Ja czytałam na meksykańskiej stronie że to Daniela Castro i Juan Soler są protami ?

  1. Jak podała Televisa w oficjalnym komunikacie prasowym, i my w notce powyżej, protagonistami telenoweli są Juan Soler i Daniela Castro. Ale przecież protagonista nie musi być do końca telenoweli z protagonistką, i tu pojawia się rola Mayrín Villanueva.

   1. Dziękuję za odpowiedź!

 5. Bardzo mocna obsada ? Telenowela może być ciekawa ? Mam nadzieję że jak najszybciej poleci w Polskiej TV ?

 6. Zapowiada się ciekawa telenowela! !!!

 7. Właśnie sie zastanawiałam kto ma złe informacje. Czyli protagoniści to Soler i Castro.

  1. Tak naprawdę to Juan i Mayrin są protagonistami. Daniela będzie villiana i zagra żonę Solera. Mayrin zagra ukochaną Juana.

   1. Aaa, czyli takie połączenie, dzięki Paula za wyjaśnienia, bo ja ostatnio do tyłu jestem☺

 8. Soler i Mayrin są protagonistami a Daniela jest villaną !

  1. Cytat z Facebooka Televisa Espectaculos: “Los actores Juan Soler y Daniela Castro protagonizaran la nueva telenovela de ‘Me Declaro Culpable'” – novela.pl nie popełniła błędu.

 9. Oni już kiedyś grali razem, a dokładnie… 21 lat temu (!)

 10. WOW =D Soler i Castro jak protagoniści… Ciekawe połączenie :) Miłe zaskoczenie, że Daniela gra główną bohaterkę a nie ktoś z młodego pokolenia

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.