Obsada oraz ekipa produkcyjna nowej telenoweli Televisy pt. “Me declaro culpable” zebrały się wczoraj, aby oficjalnie zainicjować zdjęcia. Producentka Angelli Nesma Medina (“Trzy razy Ana”) zaprezentowała mediom aktorów zaangażowanych do udziału w jej nowym projekcie. W pierwszym rzędzie stanęli protagoniści, Daniela Castro (“Za głosem serca”) oraz Juan Soler (“Kiedy się zakocham”). Aktor wrócił do studia w San Ángel po krótkiej przygodzie z Aztecą, z którą nakręcił “Nada personal”, i zastąpił typowanego wcześniej do głównej roli Guya Eckera.

Na czele obsady znaleźli się również Enrique Rocha (“Włoska narzeczona”), Mayrín Villanueva (“Kobiety w czerni”) i Ramiro Fumazoni (“Trzy razy Ana”). Towarzyszyć im będą Sabine Moussier (“Otchłań namiętności”), Pedro Moreno (“Trzy razy Ana”), Lisset (“Za głosem serca”), Alejandra García (“Za głosem serca”) czy Arleth Pacheco (“Dzikie serce”).

“Me declaro culpable” jest remakiem argentyńskiej telenoweli “Por amarte así”. Jednym z tematów podejmowanych przez twórców formatu jest eutanazja. W trakcie prezentacji, tak producentka, jak i aktorzy, byli pytani o swój stosunek do uśmiercania osób nieuleczalnie chorych. Nesma Medina z pewnością siebie odpowiedziała, że wyraziłaby na nią zgodę. “Wolę umrzeć godnie, spokojnie. Jeśli zapadnę na nieuleczalną chorobę i będą podtrzymywać moje życie rurkami i respiratorem, niech w odpowiednim momencie mnie od nich odłączą” – zacytował dziennik “El Universal”. “Jestem absolutnie za eutanazją. Prawo nie może godzić w godność człowieka” – dodał Juan Soler.

Premiera telenoweli w Meksyku zapowiedziana jest na 6 listopada. Przewidywana liczba odcinków wynosi 92.


16 KOMENTARZE

  1. Fan Internado, tak w tej telenoweli będzie grał Juan Diego. 3 dni temu czytałam na meksykańskiej stronie jego wywiad i Juan Diego wyznał że zagra w “Me Declaro Cualabe” piłkarza o imieniu Paolo, który zostaje potrącony przez samochód i musi jeździć na wózku. Juan Diego powiedział też że będzie grał w dwóch produkcjach “Me Declaro Cualabe” i nowej telenoweli komediowej producenta Pedra Ortiza – “Renta congelada”. Więc raczej Juan Diego nie zagra w nowej telenoweli Lucero Suarez.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.