Popołudniowe pasmo meksykańskiego “kanału gwiazd” wkrótce wypełni nowa klasyczna telenowela o kopciuszku. Producent “Heridas de amor” Roberto Hernández powoli dopina obsadę swojej nowej produkcji. Pod roboczym tytułem “Amores de barrio” (tłum. miłości z przedmieścia) kryje się remake meksykańskiej telenoweli “Muchacha de barrio” z 1979 roku. To opowieść o dziewczynie z niższych sfer, lecz z wykształceniem w finansach, która zakochuje się w pasierbie właściciela wydawnictwa prasowego, w którym zdobywa swoją pierwszą pracę.

W poprzednich notkach informowaliśmy już o tym, że Jessica Coch (“Ukryta miłość”) i Manuel Landeta (“Niewinna intryga”) zagrają antagonistów tej historii (tej pierwszej przypadnie w udziale rola bliźniaczek), zaś Mane de la Parra (“La Malquerida”) wciąż pozostaje najmocniejszym kandydatem do odtwórcy głównej roli.

Do tej listy dopisujemy dzisiaj Marisol del Olmo, którą możemy oglądać aktualnie w “Kobiecie ze stali”. Jak donoszą portale plotkarskie, aktorka tym razem zmierzy się z postacią czarnego charakteru i będzie uprzykrzała życie głównej bohaterce. Tę najprawdopodobniej zagra Renata Notni (Carmita z “Morza miłości”). Potwierdzony jest natomiast udział Pedro Moreno, Jauna Carlosa Barreto i Alejandry Garcíi. Zdjęcia mają rozpocząć się jeszcze w tym miesiącu.


8 KOMENTARZE

  1. Na Kanale Hiszpanskim wlasnie leci ,Telenowela Cielo Rojo :) Tak samo Wlochy ,Francja oraz Czechy ,mam nadzieje ze Jakas stacja Wykupi prawa ,do Telenoweli z Azteca Cielo Rojo :)

    • Na 99% ona zagra. Chyba, że coś się wydarzy niespodziewanego. Mane również jest praktycznie potwierdzony, bo sam udzielał wywiadu na ten temat. Widziałam ich razem na próbach i sama nie jestem przekonana do tego duetu, ale najwidoczniej Hernandez widzi w tej parze potencjał i muszę mu zaufać, bo czekam na powrót tego producenta.

      • Na TV3(Litwa) emitowana jest właśnie “La Gata”.
        Może będzie szansa że zagości w Polsce.Oprócz niej mogłaby być jeszcze Tierra de Reyes.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.