Nowe nazwiska w obsadzie “Amores de barrio”

Popołudniowe pasmo meksykańskiego “kanału gwiazd” wkrótce wypełni nowa klasyczna telenowela o kopciuszku. Producent “Heridas de amor” Roberto Hernández powoli dopina

Popołudniowe pasmo meksykańskiego “kanału gwiazd” wkrótce wypełni nowa klasyczna telenowela o kopciuszku. Producent “Heridas de amor” Roberto Hernández powoli dopina obsadę swojej nowej produkcji. Pod roboczym tytułem “Amores de barrio” (tłum. miłości z przedmieścia) kryje się remake meksykańskiej telenoweli “Muchacha de barrio” z 1979 roku. To opowieść o dziewczynie z niższych sfer, lecz z wykształceniem w finansach, która zakochuje się w pasierbie właściciela wydawnictwa prasowego, w którym zdobywa swoją pierwszą pracę.

W poprzednich notkach informowaliśmy już o tym, że Jessica Coch (“Ukryta miłość”) i Manuel Landeta (“Niewinna intryga”) zagrają antagonistów tej historii (tej pierwszej przypadnie w udziale rola bliźniaczek), zaś Mane de la Parra (“La Malquerida”) wciąż pozostaje najmocniejszym kandydatem do odtwórcy głównej roli.

Do tej listy dopisujemy dzisiaj Marisol del Olmo, którą możemy oglądać aktualnie w “Kobiecie ze stali”. Jak donoszą portale plotkarskie, aktorka tym razem zmierzy się z postacią czarnego charakteru i będzie uprzykrzała życie głównej bohaterce. Tę najprawdopodobniej zagra Renata Notni (Carmita z “Morza miłości”). Potwierdzony jest natomiast udział Pedro Moreno, Jauna Carlosa Barreto i Alejandry Garcíi. Zdjęcia mają rozpocząć się jeszcze w tym miesiącu.Comments

 1. Dona Barbara od maja prawdopodobnie na TV6-)

  1. To prawda,czy kolejny “news” wyssany z palca?

   1. To drugie.

    1. Tak myślałem :)

 2. Na Kanale Hiszpanskim wlasnie leci ,Telenowela Cielo Rojo :) Tak samo Wlochy ,Francja oraz Czechy ,mam nadzieje ze Jakas stacja Wykupi prawa ,do Telenoweli z Azteca Cielo Rojo :)

 3. Byłoby super gdyby protagonistkę zagrała Renata Notni:)

  1. Na 99% ona zagra. Chyba, że coś się wydarzy niespodziewanego. Mane również jest praktycznie potwierdzony, bo sam udzielał wywiadu na ten temat. Widziałam ich razem na próbach i sama nie jestem przekonana do tego duetu, ale najwidoczniej Hernandez widzi w tej parze potencjał i muszę mu zaufać, bo czekam na powrót tego producenta.

   1. Na TV3(Litwa) emitowana jest właśnie “La Gata”.
    Może będzie szansa że zagości w Polsce.Oprócz niej mogłaby być jeszcze Tierra de Reyes.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.