Tytuł oryginalny: Amores con trampa
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2015
Liczba odcinków: w produkcji
Data premiery: 2 marca 2014 (świat)

Scenariusz: Carlos Oporto, David Bustos, Jaime Morales, Emilio Larrosa (adaptacja)
Reżyseria: Javier Yerandi, Salvador Garcini
Producent: Emilio Larrosa
Obsada: Eduardo Yañez, África Zavala, Itati Cantoral, Ernesto Laguardia, Ignacio Lopez Tarso, Nora Salinas, Aldo Guerra, Scarlett Dergal i inni

Temat przewodni: Joan Sebastián – Trampa

Rodzina Carmonów dotąd wiodła spokojne i proste życie na wsi, pośrodku Meksyku. Kiedy rząd przejmuje ich rozległą posiadłość i kopalnię minerałów, małżeństwo z czwórką dzieci przeprowadza się do stolicy. Przyzwyczajeni do wiejskiego życia z trudem odnajdują się w wielkiej metropolii jakim jest miasto Meksyk. Ściągają na siebie problemy, które szybko zniechęcają ich do nowego życia i budzą tęsknotę za spokojem.

Ich sąsiadami jest zamożna i wyrafinowana rodzina Velasców, złożona z małżeństwa i trójki potomków. Ogromne różnice w trybie życia i potrzebach obu rodzin stają się osią narastających konfliktów. Do czasu pojawienia się pierwszej potrzeby sąsiedzkiej pomocy.

Kiedy Santiago, głowa rodziny Velasców, odkrywa, że Facundo, stojący na czele Carmonów, jest milionerem, a jego pieniądze mogą uratować jego firmę, decyduje się zastawić na niego pułapkę. Przekonuje żonę, żeby uwiodła bogatego farmera, aby ten zainwestował swój majątek w jego korporację. Sytuacja komplikuje się, kiedy zwodniczy flirt przeradza się w płomienny romans, zagrażający stabilności obu familii.

Materiały novela.pl

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]


[/tab]
[/tabs]


3 KOMENTARZE

  1. Mnie ogólnie śmieszą komedie Visy,Eva była genialna:-)Chętnie bym obejrzała Amores con trampa ale szanse nikłe.Uwielbiam Lalo Yaneza, w ogóle świetna obsada Itati Cantoral super:-)

  2. Można się uśmiać po pachy :D Genialna produkcja. Mogłaby trafić do Polski i odnieść sukces, gdyż w porównaniu do innych komedii Televisy ta ma humor który śmieszy do łez również europejczyka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.