Amores con trampa

Tytuł oryginalny: Amores con trampa Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2015 Liczba odcinków: w produkcji Data premiery: 2 marca 2014

Tytuł oryginalny: Amores con trampa
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2015
Liczba odcinków: w produkcji
Data premiery: 2 marca 2014 (świat)

Scenariusz: Carlos Oporto, David Bustos, Jaime Morales, Emilio Larrosa (adaptacja)
Reżyseria: Javier Yerandi, Salvador Garcini
Producent: Emilio Larrosa
Obsada: Eduardo Yañez, África Zavala, Itati Cantoral, Ernesto Laguardia, Ignacio Lopez Tarso, Nora Salinas, Aldo Guerra, Scarlett Dergal i inni

Temat przewodni: Joan Sebastián – Trampa

Rodzina Carmonów dotąd wiodła spokojne i proste życie na wsi, pośrodku Meksyku. Kiedy rząd przejmuje ich rozległą posiadłość i kopalnię minerałów, małżeństwo z czwórką dzieci przeprowadza się do stolicy. Przyzwyczajeni do wiejskiego życia z trudem odnajdują się w wielkiej metropolii jakim jest miasto Meksyk. Ściągają na siebie problemy, które szybko zniechęcają ich do nowego życia i budzą tęsknotę za spokojem.

Ich sąsiadami jest zamożna i wyrafinowana rodzina Velasców, złożona z małżeństwa i trójki potomków. Ogromne różnice w trybie życia i potrzebach obu rodzin stają się osią narastających konfliktów. Do czasu pojawienia się pierwszej potrzeby sąsiedzkiej pomocy.

Kiedy Santiago, głowa rodziny Velasców, odkrywa, że Facundo, stojący na czele Carmonów, jest milionerem, a jego pieniądze mogą uratować jego firmę, decyduje się zastawić na niego pułapkę. Przekonuje żonę, żeby uwiodła bogatego farmera, aby ten zainwestował swój majątek w jego korporację. Sytuacja komplikuje się, kiedy zwodniczy flirt przeradza się w płomienny romans, zagrażający stabilności obu familii.

Materiały novela.pl

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]


[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Ponoć serial ma lepszy rating niż MCET. Szkoda tylko że Lorena Rojas nie dożyła możliwości zagrania w serialu.

  2. Mnie ogólnie śmieszą komedie Visy,Eva była genialna:-)Chętnie bym obejrzała Amores con trampa ale szanse nikłe.Uwielbiam Lalo Yaneza, w ogóle świetna obsada Itati Cantoral super:-)

  3. Można się uśmiać po pachy :D Genialna produkcja. Mogłaby trafić do Polski i odnieść sukces, gdyż w porównaniu do innych komedii Televisy ta ma humor który śmieszy do łez również europejczyka.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.