Smutna wiadomość dla fanów talentu i urody Gabrieli Spanic. Jak się okazuje, na jej następny projekt przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Ile? Tego nie wie sama gwiazda.

Jak podała Flor Rubio w swoim programie, Gaby odrzuciła propozycję Azteci na kolejną telenowelę.

Wiadomo nie od dziś, że 39-letnia aktorka nie jest zadowolona z sukcesu, jaki osiągnęła jej ostatnia telenowela, „La otra cara del Alma”, a także brak promocji produktu ze strony firmy.

Spanic nie podobało się także, że telenowela zmieniła swój bieg kilkakrotnie na etapie powstawania i ostatecznie bardzo różniła się od swojego pierwowzoru, „El ángel caído”.

Aktorka woli poczekać, nawet dłuższą chwilę, aż zostanie jej zaproponowany dobry i jakościowy projekt – podaje program „Fórmula Espectacular”.


11 KOMENTARZE

  1. Szkoda, ale Polska i tak nie puszcza telenowel Azteci. Wolalabym, zeby wrocila do Televisy. Dla mnie Spanic to najlepsza aktorka telenowel ze wszystkich.

  2. Gaby ma całkowitą rację, lepiej poczekać niż znowu przyjmować byle jaki projekt. Jest aktorką i nic dziwnego, że chce w pełni wykorzystać swoje umiejętności

  3. Też uważam że przesadziła z operacjami plastycznymi niestety jest sztuczna z wyglądu ale ją uwielbiam gdyż jest wspaniałą aktorką:-)

  4. Widząc obecną Gaby myślę co się z nią stało???
    Już nie jest tą niewinną i naturalną Gaby za czasów choćby Virginii. Byłam kiedyś jej ogromną fanką a teraz…jakoś za nią nie przepadam.

  5. Szkoda że robi przerwę moja Gaby ale mam nadzieję na Emperatriz i La otra cara del alma w polskiej tv chętnie bym obejrzała te telki:-)Jak ślicznie wyszła na zdjęciu:-)Gaby powinna wrócić do telemundo lub televisy tam może by dostała ciekawe propozycje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.