Nie tak szybko

Smutna wiadomość dla fanów talentu i urody Gabrieli Spanic. Jak się okazuje, na jej następny projekt przyjdzie nam jeszcze trochę

Smutna wiadomość dla fanów talentu i urody Gabrieli Spanic. Jak się okazuje, na jej następny projekt przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Ile? Tego nie wie sama gwiazda.

Jak podała Flor Rubio w swoim programie, Gaby odrzuciła propozycję Azteci na kolejną telenowelę.

Wiadomo nie od dziś, że 39-letnia aktorka nie jest zadowolona z sukcesu, jaki osiągnęła jej ostatnia telenowela, “La otra cara del Alma”, a także brak promocji produktu ze strony firmy.

Spanic nie podobało się także, że telenowela zmieniła swój bieg kilkakrotnie na etapie powstawania i ostatecznie bardzo różniła się od swojego pierwowzoru, “El ángel caído”.

Aktorka woli poczekać, nawet dłuższą chwilę, aż zostanie jej zaproponowany dobry i jakościowy projekt – podaje program “Fórmula Espectacular”.


Comments

 1. Szkoda, ale Polska i tak nie puszcza telenowel Azteci. Wolalabym, zeby wrocila do Televisy. Dla mnie Spanic to najlepsza aktorka telenowel ze wszystkich.

 2. Szczerze mówiąc jakoś nie widze Gabryjeli w teraźniejszych telenowelach TM.

  1. Coś by się znalazło dla niej.

 3. Niech wróci do Telemundo.

 4. Gaby ma całkowitą rację, lepiej poczekać niż znowu przyjmować byle jaki projekt. Jest aktorką i nic dziwnego, że chce w pełni wykorzystać swoje umiejętności

 5. Na jej miejscu brałabym co dają bo z jej plstikowym wyglądem to im będzie starsza tym będzie gorzej.

 6. Ta Gaby to nie ta sama co grała w Paulinie czy Porywach…

  1. Całkowicie sie z tym zgadzam!

 7. Też uważam że przesadziła z operacjami plastycznymi niestety jest sztuczna z wyglądu ale ją uwielbiam gdyż jest wspaniałą aktorką:-)

 8. Widząc obecną Gaby myślę co się z nią stało???
  Już nie jest tą niewinną i naturalną Gaby za czasów choćby Virginii. Byłam kiedyś jej ogromną fanką a teraz…jakoś za nią nie przepadam.

 9. Szkoda że robi przerwę moja Gaby ale mam nadzieję na Emperatriz i La otra cara del alma w polskiej tv chętnie bym obejrzała te telki:-)Jak ślicznie wyszła na zdjęciu:-)Gaby powinna wrócić do telemundo lub televisy tam może by dostała ciekawe propozycje.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.