Natalia Oreiro zagra Gildę

Plan nakręcenia filmu biograficznego poświęconego tragicznie zmarłej argentyńskiej piosenkarce muzyki cumbia, Gildzie, pojawił się ponad dekadę temu. Pierwszy projekt upadł przez kryzys,

Plan nakręcenia filmu biograficznego poświęconego tragicznie zmarłej argentyńskiej piosenkarce muzyki cumbia, Gildzie, pojawił się ponad dekadę temu. Pierwszy projekt upadł przez kryzys, jaki pogrążył Argentymę w 2001 roku. W 2007 roku podjęto drugą próbę, w którą zaangażowany był mąż Gildy, Toti Jímenez. Już wtedy wybrano najlepszą kandydatkę do głównej roli – Natalię Oreiro. Niestety, projekt także upadł, albowiem nie doszło do porozumienia pomiędzy aktorką a Jímenezem. Dzisiaj producentka i reżyserka Lorena Muñoz obwieściła w wywiadzie radiowym dla Rivadiva, że podejmie się realizacji filmu o Gildzie, w którym zagra Oreiro. “Nie ma lepszej kandydatki niż ona” – zapewniała.

Reżyserka dodała, że Natalia Oreiro mocno zaangażowała się w to, aby realizacja filmu w końcu stała się faktem i zobowiązała się do pozyskania niezbędnych praw – o te ubiegało się już kilka wytwórni i, jak dotąd, bezskutecznie. Obecnie trwają zaawansowane prace nad scenariuszem, a zdjęcia zaplanowano na przyszły rok.

Po prawej Oreiro jako Cholito z wizerunkiem Gildy na koszulce. Po lewej Gilda.
Po lewej Oreiro jako Cholito z wizerunkiem Gildy (po prawej) na koszulce.

Przypomnijmy, że postać Gildy i jej muzyka pojawiły się w początkowych odcinkach telenoweli “Zbuntowany anioł”. Serialowa Milagros była wielką fanką talentu zmarłej piosenkarki. Sama Oriero nagrała cover utworu “Corazón valiente”, który otwierał każdy odcinek “Jesteś moim życiem”. Inny kawałek z repertuaru Gildy “No me arrepiento de este amor” w wykonaniu Oreiro pojawił się w jednym z odcinków telenoweli “Solamente vos” (wideo poniżej).

[tabs tab1=”Fragment Solamente vos”]

[tab id=1]

[/tab]

[/tabs]


Comments

 1. Super Natalia się nadaje do tej roli jest boska:-)

 2. Nie mogę się doczekać. To będzie hit filmowy.

 3. podobno nowy serial Tylko ty z Oreiro ma byc w polskiej telewizji od września, czy to potwierdzone info?

  1. Super by było ale mam nadzieję że poza emisją Corazon Indomable i domniemanym Solamente vos doczekam się “Que Bonito Amor” albo “La Tempestad”.

   1. Ja też bym się cieszył z “solamente Vos”, a także by “Amor a Vida” poleciało na TVN, lub TVN Siedem. A z innych telenowel to coś z Azteci (np. “Sempre Tuya Acpaulco”), Venevison (np. “Valeria), ATV (np. “Corazon De Fuego) oraz inne telenowele z Brazylii i Argentyny. Zaś z Televisy to jeśli coś miałoby już lecieć (bo w chwili obecnej mam nią przesyt) to obok CI (którego nie lubię), to mogłoby być dwie ostatnie produkcje od Rosy Ocampo (“Mentir para vivir” oraz ‘”QPTR), ECDLP, PEAM lub PSMA.

 4. Już nie mogę się doczekać!

 5. Natalka idealnie pasuje do tej roli i nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny mógł zagrać Gildę. Bardzo się cieszę i mam nadzieję, że doczekamy się premiery tego filmu w Polsce. *.*

 6. Nikt inny nie nadaje się do tej roli poza Natką :)

 7. nie moge sie juz doczekac, wiedzialem ze predzej czy pozniej nakreca film i natalia dostanie główną role:)

 8. natalia jest świetna !!!!! :-) bardzo dobra z niej piosenkarka i aktorka <3 :=)

 9. Zapowiada się świetnie. Natalia jak najbardziej sprawdzi się w tej roli! :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.