Bez niej

Tytuł oryginalny: Sin ella Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2010 Czas trwania: 109 min Data premiery: 5 listopada 2013 (świat)

Tytuł oryginalny: Sin ella
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2010
Czas trwania: 109 min
Data premiery: 5 listopada 2013 (świat)

Scenariusz: Jorge Colón, Francisco Sanchez
Reżyseria: Jorge Colón
Obsada: Luis Roberto Guzmán, Zuria Vega, Paola Núñez, Lola Dueñas, Fernando Ciangherotti, Rocío Verdejo, Alejandro Calva, Luis Arrieta, Francisco Gattorno, i inni

Gastón, producent popularnego show, który od lat prowadzi podstarzały i kapryśny piosenkarz, Shine. Pewnego dnia mężczyzna dowiaduje się, że jego była żona, Carmen, zginęła w wypadku. Od tej pory to on musi zająć się córką Gaby i synem Lucasem. Niestety, pogodzenie obowiązków zawodowych z rodzinnymi jest dla samotnego ojca bardzo trudne. Opieka nad dziećmi angażuje Gastona bez reszty. Mężczyzna coraz częściej jest nieobecny podczas kręcenia show, a oglądalność programu dramatycznie spada. Jakby kłopotów było mało mężczyzna zaniedbuje relacje ze swoją obecną partnerką Alejandrą. W tym ciężkim dla Gastona pomagają mu prowadzone w samotności rozmowy ze zmarłą żoną.

Materiały novela.pl

[tabs tab1=”Trailer” tab2=”Galeria”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Szczerze?Obsada super,ale też zasnąłem;jakoś mnie nie wciągnęło;może nie puszczali by trochę ambitniejszych filmów o północy,kiedy człowiek pada::

  2. Witam czy będzie powtórka ? bo nie doczekałam i zasnelam a nie włączyła nagrywania.

  3. Bardzo fajny ciekawy i wciągający film.Mam nadzieje że Tvp zakupi i beńdzie emitować wiecej filmów z Ameryki Łacińskiej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.