fot. Venevision

Odc. 33/101: Lucrecia daje ojcu do zrozumienia, że nie jest zainteresowana jego propozycją. Wściekły Gregorio spotyka się z Camilą i Pedro. Namawia ich, żeby złożyli doniesienie przeciw niedoszłej zabójczyni. Oni odmawiają. Lucrecia wychodzi z aresztu i zamierza wrócić do „El Talismánu”. Wyznaje bratu, że zamierza zrobić wszystko, żeby zrzucić winę na Patricię. Ich rozmowę słyszy Doris. Pedro wykorzystuje wizytę Gregorio i pyta go, co zrobił z Marianą. Negrete oskarża Ibarrę, że zabił swoją żonę. Mężczyzna jest w szoku, kiedy słyszy, że Mariana żyje i dzwoniła do męża. Gregorio nie wierzy własnym uszom. Żałuje, że nie zabił Mariany. Wieczorem kobieta podająca się za Marianę dzwoni również do niego i grozi mu. Negrete sądzi, że to sprawka Pedro. Nie ma pojęcia, że własny syn zastawił na niego pułapkę. Elvira nie może doczekać się ślubu z Renato. Sądzi, że spotkała miłość swojego życia.

fot. Venevision {focus_keyword} „El Talismán” - Odc. 33-36 eltalisman 34 e1404333024105
fot. Venevision

Odc. 34: Camila prosi Tracy, żeby zdradziła jej, jakie są intencje Renato względem jej matki. Kobieta wyznaje jej, że Renato sądzi, że Elvira jest bogata i żeni się z nią dla pieniędzy. Jaime opowiada Renato, co stało się z Marianą. Mężczyzna postanawia użyć tych informacji , jeśli Ibarra będzie chciał pokrzyżować mu plany z Elvirą. Antonio i Gregorio spotykają się domu uciech Brigitte. Oboje kłócą się o tajemniczą kobietę w masce, nie mając pojęcia, że chodzi o Doris. Antonio ma jeden cel: uprzykrzyć życie ojcu. Lucrecia wraca do „El Talismán”. Ponownie usiłuje wmówić Camili, że spędziła noc z Pedro, ale rywalka nie daje się podejść. Camila ma dość jej intryg. Prosi Pedro, żeby wygonił ją ze swojego domu. Mężczyzna czuje jednak litość. Proponuje ukochanej, że znajdą sposób na pozbycie się Lucrecii z domu, ale tak, żeby nie myślała, że ją wyrzucają. Armando prosi matkę, żeby zadzwoniła do Fabioli i okłamała ją, że jest chory. Elvira spełnia prośbę syna. Fabiola wyraża chęć poznania matki chłopaka. Brigitte zawiadamia Gregorio, że w domu czeka na niego niespodzianka. Kiedy Negrete wraca do domu, zastaje na miejscu kobietę w masce. Zanim ona zdejmuje maskę, Gregorio rozpoznaje synową i każe jej odejść. Doris oznajmia, że nie odejdzie, dopóki nie zapomni, że jest jego synową i nie przekona się, że jest najlepszą kochanką, jaką może mieć.

fot. Venevision {focus_keyword} „El Talismán” - Odc. 33-36 eltalisman 35 e1404333050636
fot. Venevision

Odc. 35: Gregorio daje się uwieść synowej. Elvira obawia się, że Negrete pojawi się na jej ślubie i wszystko zepsuje. Kobieta naciska także na syna, żeby przestał spotykać się z wnuczką Gregorio, Fabiolą. Chłopak oponuje, bo zakochał się w dziewczynie. Florencia zaczyna dostrzegać plusy relacji z Claudio. Camila ma żal do Pedro, że nie chce pozbyć się Lucrecii z domu. Patricia przyznaje jej rację, ale Ibarra obawia się, że coś przykrego spotka Lucrecię, jeśli wyrzuci ją z hacjendy. Zdesperowana Camila prosi Anotnio o pomoc. Mężczyzna zgadza się, ale prosi ją o spotkanie. Brat przekonuje Lucrecię, żeby wyprowadziła się chwilowo od Pedro i oznajmia jej, że obmyślił nowy plan. Camila nie chce, żeby narzeczony towarzyszył jej na ślubie matki. Obawia się, że kobieta wykorzysta sytuację, żeby upokorzyć go. Lucrecia informuje Pedro, że postanowiła odejść z jego ranczo, bo kocha go i nie chce mu rujnować życia. Mężczyzna jest zaskoczony. Ma wyrzuty sumienia. Przed ślubem Camila spotyka się z Renato i pyta go prawdziwe intencje względem swojej matki. Ostrzega, że jeśli nie wyzna jej prawdy, nie dopuści do ślubu. On odmawia rozmowy z nią i chce zadzwonić do Elviry, żeby uprzedzić ją o działaniach córki.

fot. Venevision {focus_keyword} „El Talismán” - Odc. 33-36 eltalisman 36 e1404333067724
fot. Venevision

Odc. 36: Elvira szykuje się do ślubu. Camila próbuje uświadomić jej, że narzeczonemu zależy tylko na jej domniemanej fortunie. Matka oburza się i przypomina jej, że sama spotyka się z żonatym mężczyzną. Camila poddaje się. Prosi tylko matkę, żeby mogła na ślubie pojawić się z Pedro. Policja pojawia się w „El Talismánie”. Cały czas badają sprawę niedoszłego zabójstwa Camili i Pedro. Komisarz jest przekonany, że za przecięcie przewodów hamulcowych w aucie Ibarry odpowiada Lucrecia. Pedro nie chce jednak składać na nią doniesienia. Mężczyźni rozmawiają także o tajemniczych telefonach Mariany. Policjant uważa, że to bardzo wygodne dla kogoś, że kobieta jedynie dzwoni, a nie wraca do męża. Adwokat Antonio wręcza Doris pozew o rozwód. Syn Gregorio zleca Valentínowi, żeby zabił Claudio, bo nie chce, żeby chłopak spotykał się z jego córką. Negrete idzie do Brigitte z pretensją, że nie powiedziała mu nic o tym, że Catherine to Doris. Kobieta grozi mu, że jeśli nie zmieni tonu, poinformuje Antonio, dlaczego zmusił go do ślubu z Doris.

Emisja od wtorku do piątku o godz. 16:00 na kanale TELE 5.

Materiały Novela tv


7 KOMENTARZE

  1. Według mnie nie wiele gorsza niz Otchłań namiętności ;) Chciałabym jednak żeby Talizman miał jakąś ogladalność, żeby Tele puszczało później telenowele. W koncu kupią jakąś ciekawszą :)

  2. Na początku oglądałam tą telenowele, ale teraz nie mam czasu , a nawet gdy go mam to kompletnie nie wciągnęła mnie ta telenowela …. To nie to samo co Otchłań namiętności czy którakolwiek telcia z Maite Perroni !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.