Natalia Oreiro z bębnami

Dwa bębny dostała Natalia Oreiro w prezencie od Marcela Boccia, szefa LAPTV (Latin American Pay Television Servicie). Podarunek był obietnicą, jaką Boccia

Dwa bębny dostała Natalia Oreiro w prezencie od Marcela Boccia, szefa LAPTV (Latin American Pay Television Servicie). Podarunek był obietnicą, jaką Boccia złożył wcześniej aktorce.

Bębny dotarły do Natalii podczas zdjęć do serialu “Lynch”. Boccia wręczył je osobiście wykorzystując chwilową przerwę na planie. Na każdym z nich znalazło się inne malowidło wraz z dedykacją. Ten dla Natalii ma jej imię, a pod nim świat – z mapy Argentyny wyłania się dłoń, która wypuszcza gołębia. Na drugim, dla Merlína, syna aktorki, widnieje rysunek wodza Patoruzito, bohaterabajek dla dzieci. Dodatkowo doczepione zostały tasiemki w barwach narodowych Argentyny oraz prowincji Santiago del Estero, skąd pochodzą upominki.

Wczoraj nagrano ostatnie, przewidzianie do zrealizowania w Argentynie, sceny do serialu “Lynch”. Aktorka, wraz z ekipą produkcyjną i resztą obsady (tj. Jorge Perugorría, Christian Meier, Alejandro Cava, Raúl Taibo, Gastón Pauls i Pablo Rago) wrócą teraz do Kolumbii, gdzie powstaną zdjęcia do kolejnych odcinków produkcji. Próbkę tego, co będzie można zobaczyć w drugim sezonie, przedstawia zamieszczony poniżej krótki teaser. Jedno jest pewne: Natalia nie kłamała, gdy mówiła, że będzie dark i heavy.

[tabs tab1=”Teaser”]

[tab id=1]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Huhuhu bileciki na Infancie zdobyte a bębny piękneee

  2. czekamy czekamy napewno bedzie to dobry traw!

  3. Fajnie by było jakby dali lynch w Polsce ale chyba są na to nikłe szanse.

  4. Też ma nadzieje , że w nadchodzącym roku będzie nam dane w Polsce obejrzeć ” Lynch ” z Natalią.Czekamy też na film “Infancia clandestina ” w kinach i życzymy powodzenia w Oscarach aby się powiodło.

  5. myślę że fox lub fox life wyświetli lynch w polsce,czekamy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.