Luciano Castro będzie po raz drugi tatą!

Luciano Castro (“Amanda O”) już niebawem będzie musiał sobie przypomnieć, jak to jest zrywać się w nocy i zmieniać pieluszki.

Luciano Castro (“Amanda O”) już niebawem będzie musiał sobie przypomnieć, jak to jest zrywać się w nocy i zmieniać pieluszki. On i jego partnerka, Sabrina Rojas, wkrótce zostaną rodzicami! Jak podają argentyńskie media, Sabrina jest w drugim miesiącu ciąży.

Okazuje się, że dziecko było tym, co para szukała tuż po tym, jak dwa miesiące temu zeszła się po (ponoć niepierwszym) rozstaniu. Aktor i modelka “są” ze sobą od trzech lat i, zważywszy na okoliczności, planują wytrwać razem jeszcze dłużej. Dziecko niewątpliwie mogłoby ustabilizować ich związek. O ile macierzyństwo jest dla Sabriny czymś zupełnie nowym, o tyle Luciano może pochwalić się już wieloletnim doświadczeniem w kwestii ojcostwa – aktor ma 10-letniego syna, Mateo, z poprzedniego związku.Comments

  1. gratulacje, ale nie zawsze dziecko, poprawia sytuacje miedzy rodzicami, mam nadzieje ze ich zwiazek przetrwa jak najdluze, bo ostatnio slyszy sie tylko o rozwodach i zdradach :)

  2. Gratulacje!!!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.